הקרובה Asus ZenPad מקבל דלף להפוך את הטיפול

הקרובה Asus ZenPad מקבל דלף להפוך את הטיפול

מוקדם יותר החודש סיפרנו לכם Asus הוא עובד על ספר חדש ZenPad ממותג בשורה של טבליות, אשר אמור להיות רשמי ב-Computex בטיוואן בתחילת יוני. אז נודע לנו על לפחות שני דגמים מסמן את הופעת הבכורה של הסדרה, והיום אחד מהם קיבל את מלוא דלף להפוך את הטיפול.

כפי שאתה יכול לראות מן התמונות למטה (לחץ על התמונות הממוזערות עבור גודל מלא תמונות), זה ZenPad נראה ספורט כפולה קדמית רמקולים, אשר יהיה בתקווה סטריאו.

Asus ZenPad

המסך של יחס גובה-רוחב 4:3, אשר היא כל הכיף באנדרואיד העולם בימים אלה. אפילו סמסונג משתמש בו עכשיו, אחרי גוגל לראשונה את נקסוס 9 עם יחס בשנה שעברה. וכמובן, אפל, אייפדים תמיד המועסקים המסוים הזה היחס.

רוב בצד האחורי של הלוח מופיע כדי להיות עשוי רך למגע פלסטיק, אבל יש faux עור רצועת בקצה איפה Asus ZenPad ו-Intel בתוך לוגו נמצאים. את כפתור ההפעלה יושבת מתחת נדנדה נפח בצד ימין של ZenPad, בעוד 3.5 מ "מ אוזניות ג' ק הוא למעלה.

לא חדש המפרט הדליפו הפעם לצד מעבד, אבל ממה שהיה בעבר אמר על החדש ZenPad הקו המסוים הזה, הלוח נראה ה-8 אינץ ' דגם.

זה אמור להיות ספורט 2,048×1,536 רזולוציה, מעבד Intel SoC (Z3560 או Z3530), 2GB של זיכרון RAM, ו-בחירה בין 8, 16, 32 או 64GB של built-in אחסון. מצטרף המכשיר הזה אמור להיות הרבה יותר נמוך-end 7 אינץ ' ZenPad, גם מופעל על ידי מעבד Intel chipset.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.