סמסונג גלקסי S7 עבור T-Mobile השוותה, Snapdragon 820 מספק

סמסונג גלקסי S7 עבור T-Mobile השוותה, Snapdragon 820 מספק

את גלקסי S7 היא ממש מעבר לפינה (21 בפברואר ההכרזה אושר) זה הוגן לומר כי סמסונג תהיה קטנה להפתיע אותנו עם מילת המפתח. הנתונים, נראה כבר דלפו שוב ושוב עד הפרט הקטן ביותר, החכם רק לא יכול לבוא בקרוב מספיק לנו כדי באמת לשים את זה באמצעות צעדים שלו.

בינתיים, דיווחים לשמור על ה-S7 של ביצועים, קשה לא להתרשם שלה לכאורה 2-יום את חיי הסוללה. ועכשיו אנחנו זוכים לכמה התוצאות GeekBench של מה להניח ליד הסופי יחידת מחויב לנו המוביל T-Mobile.

גלקסי S7 המדובר הוא מופעל על ידי מעבד Snapdragon 820 (Exynos 8890 גרסאות צריך גם כביכול קיים) ועמדות די מספרים גבוהים. את ליבה אחת, תוצאה בפרט הוא מאוד מרשים בסביבות 2,300 נקודות, בעוד Mate Huawei 8 סקרנו לאחרונה הצליחו רק כ-1,600 עם אחד שלה Cortex-72 ליבות.

אם לא אכפת לך, היום הוא מספרים גבוהים הרבה יותר מאשר דיווחים ראשוניים הציע, כלומר סמסונג ו-Qualcomm התאפקתי על ביצועים בתחילת עיצובים. היום הנתונים הם כמעט אותו הדבר כמו מה Qualcomm הפניה יחידות היו יכולים לשים את, מה שמוביל אותנו להאמין שזה Snapdragon 820 בצורתו הסופית. זאת, אחד של Kryo ליבות בתוך מעבד Qualcomm העליון של השבב היא עדיין מאחור (אם רק מעט) אחד של אפל טוויסטר ליבות ב A9 SoC נמצא בפרק האחרון iPhone 6s.

כל ארבע ליבות את S820, מצד שני, בקלות העליון של אפל מעבד, שבו יש רק זוג Twisters. זה אמר, T-Mobile גלקסי S7 היא עדיין לא משתווה חבר 8 multi-core מבחן. אנחנו נהיה צפה את מעבד ה-Exynos 8890 לראות איך כל השנה הדגל של צ ' יפס למדוד.

ואם אתה מאמין זה לא באמת רלוונטי לחיים האמיתיים יותר, כאשר high-end צ ' יפס עלתה המשתמש הממוצע הוא צריך, אתה יכול להיות חצי צודק. אבל יש כאלה כל שיפור ביצועים, הם יכולים לקבל אפילו יותר טוב אם יחד עם חיי סוללה מצוינים.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.