כמעט 33% של כל פעיל שאייפון דגמים עם 4" מציג

כמעט 33% של כל פעיל שאייפון דגמים עם 4" מציג

ישנם דיווחים רבים של אפל יהיה חשיפת האייפון חדש מודל זה במרץ, יחד עם האייפד החדש ההרכב ואת MacBook רענן. יש לא מעט כופרים, אבל זה דו " ח שפורסם לאחרונה עשוי לסייע רבות מבין למה את האפשרות יותר מאשר אמיתית.

על פי Mixpanel דו " ח על דגמי ה-iPhone על 19% של כל בעלי iPhone עדיין מחזיק האהובה שלהם, ה-iPhone 5s. את ה-iPhone 5 חשבונות עבור כ 8% של משתמשים בעוד ה – 5c iPhone ו – iPhone 4s הם 5.4% ו-4.2%, של כל פעיל מכשירי iphone.

המספרים האלה לאשר את זה שליש של פעיל iPhones משתמשים לאהוב את 4” תצוגה לא מחליפים אותו אחד גדול יותר. אם אתה מוסיף את ה-iPhone 4s ומעלה 3.5" דגמים, אנחנו מקבלים מספר, קרוב ל-40% מהמשתמשים לא משתמש גדול יותר בדגם ה-iPhone.

בטח, יש הרבה סיבות שאנשים לא שדרוג מכשירי iphone שלהם, אבל אחד הנפוץ ביותר ההסברים הוא כי של החדש עם מסך גדול יותר בגודל. אנשים רבים מחפשים שדרוג, אפל פשוט לא מציגים להם את המכשיר הם רוצים.

מספרים אלה יכולים בקלות להיות מתורגמת הביקוש קטן יותר, ה-iPhone ואז השמועות על הקרוב יותר קטן iPhone 5se נשמע הגיוני. אנחנו בטוחים אפל גם מודה מניות אלה, ומה דרך טובה יותר כדי להכין את האנשים האלה לשדרג, אם לא ה-iPhone 5s יורשו הרוחני – כמו מהדורה משופרת כגון iPhone 5se שמועה להיות?

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.