את אפל שעונים היוו שני שלישים של smartwatch משלוחים ב-2015

את אפל שעונים היוו שני שלישים של smartwatch משלוחים ב-2015

זה לא מפתיע, כי אפל פדה-גדול האחרונה החגים, אבל זה מעניין לציין כי על פי Canalys, החברה smartwatch עשה טוב במיוחד, משלוח 12 מיליון יחידות. Canalys מעריכה כי זה מהווה כשני שלישים של כל המשלוחים – נפח מרשים בהחלט.

בתרשים זה, בקופרטינו, ואחריו מקרוב על ידי סמסונג עם הציוד S2, אשר חזר על סגנות המקום לאחר שחרור המשופר שלה עיצובים. נחל תופסת את המקום השלישי ו-Huawei ושוב. האחרון הוא די מרשים הישג טופס הסינים OEM, אשר הצליח להתעלות אוהב של LG, למרות שיש רק אחד smartwatch עד כה.

אבל הסטטיסטיקה לקבל אפילו יותר מעניין בתחום של להקות, אשר יכלול גם פריטי לבוש ללא מערכת הפעלה של צד שלישי app תמיכה. כאן את מכשיר ה Fitbit שולט בכיפה, ובעקבותיו של Xiaomi Mi להקות, אשר נמכר כמו אפל שעונים ב-13 מיליון יחידות במהלך 2015. מה שזה אומר הוא כי פיטביט למעשה הדבר outsold את אפל שעונים טהור נפח, אולי רומז כי משתמשים עדיין נוטים ללכת יותר כושר אוריינטציה פריטי לבוש, ובואו לא נשכח – אלה זולים יותר.

האנליסט דניאל מט, הגיב על הנושא ואמר:

התוכנה יותר ויותר שייך על כף היד, וזה הכיוון שהשוק הולך כמו הצעד הבא בדרך הזאת, את מכשיר ה Fitbit בלייז הוא המוצר הנכון עבור החברה לפתח. זה במחיר תחרותי, והוא עדיין להיות ישר ממוקד על כושר.

Canalyst של המספרים הם גם מעריכים כי Fitbit, אפל ו-Garmin יחד תרמו מדהימה צמיחה של מעל 60% ברצף את כל לביש המכשיר בשוק.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.