היישומים הטובים ביותר ומשחקים של השבוע

היישומים הטובים ביותר ומשחקים של השבוע

אלו חלק מהיישומים הטובים ביותר ומשחקים שיצאו השבוע.

יום אחד 2

המקורי, יום אחד היה כותב ביומן האפליקציה עבור iOS. את החדש עדיין עושה את זה, אבל עם כמה תכונות חדשות, כגון תמונות מרובות לכל כניסה, כתבי עת מרובים עם שמות ייחודיים, צבעים, תזכורות מותאמות אישית, כניסה ניהול, ציר הזמן מסננים, תמיכת אזור זמן, 3D touch תמיכה, תצוגת מפה, יום אחד סנכרון 2.0, ועוד.

iOS

זוכר את החלב.

זוכר את החלב כדי לעשות אפליקציה זה פשוט יש לי עדכון מסיבי. תכונות חדשות כוללות תת פעילויות שמפרק את המשימות שלך לתוך קטן יותר, וקל יותר לניהול משימות, גרור ושחרר מחדש, בצבע קטגוריה, מאורגן ניווט הצדדי, מותאם אישית מיון וקיבוץ, רשימת שיתוף, היכולת לתת משימות לכל אנשי הקשר שלך כדי להשלים, ועוד הרבה יותר, כולל ממשק חדש לגמרי. האפליקציה זמינה על iOS, Android, Mac, ו-האינטרנט.

iOS • אנדרואיד

דואר אוויר

אוויר הוא פופולרי לקוח הדוא " ל עבור OS X, והיא נמצאת עכשיו על האייפון. דואר אוויר על ה-iPhone הוא רב עוצמה, להתאמה אישית דוא " ל app, עם כל מה שאת רוצה, בדואר אלקטרוני ללקוח, ועוד, כולל תמיכה 3D Touch החדש iphone ו-iCloud סנכרון עם שולחן העבודה הלקוח. מומלץ עבור מי אתה מחפש חלופה עבור ברירת המחדל של הדואר האפליקציה.

iOS

CastBox

CastBox הוא חינם podcast app עבור אנדרואיד. אתה יכול להקשיב מאות בחינם פודקאסטים תחנות רדיו, רכשו להם כל כך פרקים חדשים שהורדו כפי שהם זמינים.

אנדרואיד

התזה מכוניות

התזה מכוניות מלמעלה למטה נהיגה משחק שבו אתה במירוץ סביב, פשוטו כמשמעו, צובעת את העיר אדום, או כל צבע אחר. בזמן שאתה עושה את זה, אתה גם צריך להימנע השוטרים, ולתת לאנשים אחרים להצטרף למסע הצלב שלך כדי הצבע הסביבה שלך. זה הרבה יותר כיף ממה שזה נשמע.

iOS • אנדרואיד

הרפתקאותיו של מאנה

הרפתקאותיו של מאנה הוא remaster של המשחק ילד קלאסי הסופי פנטזיה, הרפתקאות. זה קלאסי RPG פעולה, צריך להיות ממש עד הסמטה עבור Final Fantasy אוהדים. זה גם שווה לנסות אם לא שיחק FF או משחקי RPG לפני אבל רוצה לתת את הז ' אנר לנסות.

iOS • אנדרואיד

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.