הנה מה לצפות מ-Google i/O 2015

הנה מה לצפות מ-Google i/O 2015

עוד שנה, עוד ב-Google i/O האירוע. נראה כי רק לפני כמה ימים, היינו מחכים בקוצר רוח סוף סוף ללמוד מה 'L' ב-Android 5.0 מסמל ואיך זה הולך לשנות נייד טק. עכשיו, עם האירוע הבא למחר, 28 במאי בשעה 9:30 בבוקר PDT, אנחנו רק במרחק שעות מרגש נוסף המרכזי, כדי לעדכן אותנו על כל מה גוגל כבר עובדת על תוכניות לעתיד.

ועל פי המסורת, לפני אירועים כאלה, עכשיו זה הזמן כדי לעטוף את חלק שמועות ולראות מה אנחנו יכולים לצפות לראות על הבמה. קודם כל, אחרי קצרה תפקיד רשמי i/O לוח הזמנים, אנחנו נמצאים עכשיו די בטוח שגוגל הולכת לדון, לפחות בחלק או צורה, המנהיג הבא אנדרואיד עדכון, כרגע המכונה Android. מ.

אנחנו לא באמת יכולים להגיד בוודאות זה את מערכת ההפעלה החדשה יהיה הודיעה באופן רשמי, אבל אנחנו די בטוחים שזה הולך להיות גדול פוקוס על אנדרואיד עבור העסק מספר סביבות עבודה. כמו כן, שמועות רמז רס אופטימיזציות במונחים של זיכרון RAM ו-ביצועי הסוללה. את סופי גרסה של אנדרואיד M הוא אמר להגיע מתישהו באוגוסט, אם כי פרק זמן זה נתון לשינויים.

העבר שמועה מציע את מערכת ההפעלה תציע תמיכה מובנית סורקי טביעת אצבע. באשר לשם, " M " משאיר הרבה אפשרויות פתוחות. גוגל יכול ללכת עם שותפות שוב, כמו עם KitKat, אשר מעמיד דברים כמו M&Ms, החלב ומאדים על השולחן. קונבנציונליים יותר ניחושים הם בכיוון של מרשמלו או מאפין.

באשר מכשירים חדשים, אנחנו כבר שומעים הרבה על Huawei מה שהופך את הבא מכשיר נקסוס. לאחרונה, עם זאת, חדשות, שמועות טענו כי הסינים היצרן עלול להיות מחוברים על ידי LG, עבור הסכום כולל של שתי Google חדש התקנים.

שם קוד דייג, ואז הקרובה LG-עשה החכם נקסוס הוא אמר לי 5.2 תצוגה”. את הסוללה של המכשיר הוא אמר לי קיבולת בסביבות 2,700 mAh. LG כי הממשלה לא החליטה על ערכת השבבים עבור מתיכים. עם זאת, Qualcomm Snapdragon 808 למצוא את LG G4 הוא אמר להיות תחת שיקול.

Huawei הראשון של מכשיר נקסוס מצד שני, הוא שם קוד Bullhead. המפרט שלה כולל 5.7 אינץ, מעבד Qualcomm Snapdragon 810 השבבים, ו-3,500 mAh סוללה – בקו ישר הקודם שמועה. המכשיר יהיה על פי הדיווחים כוללים “יותר לניהול” גורם צורה יותר Motorola Nexus 6. גוגל דיווחים לא לחשוף חדש נקסוס לוח השנה. ענקית החיפוש יהיה להישאר עם ה-Nexus 9 עוד מוצר מחזור.

יש גם את האפשרות של כמה טלפונים אחרים לראות את האור של יום, או, לפחות, שנדונו בכנס. למשל, יש לנו פרויקט ARA. את שאפתנית מודולרי טלפון פלטפורמת כבר בפיתוח במשך די הרבה זמן ואנחנו יכולים רק לקוות כי גוגל עשתה התקדמות מספקת על מנת להיות מסוגל להציג איזה טיפוס עובד. אם לא, עדכון על זמינות תאריכים יתקבל בברכה גם כן.

פרויקט Fi – Google האחרונות של זוזו להציע תחרותי תוכניות נתונים, כמו הווירטואלי המוביל בארה " ב, בהחלט חימם את העניינים, אבל, שאפתני כמו זה, הוא חיסרון עצום אחד – זה מוגבל ל-Nexus 6 מכשירים בלבד. זה גרם הרבה מחלוקות והרבה אנשים העריכו את זה משיק מבצע למעשה תקציב השירות על מכשיר באיכות גבוהה יכול להיות רק להשרות מבחן של מיני. אז עכשיו אנחנו יכולים לצפות כי גוגל יביא מכשירים נוספים לשולחן, במוקדם או במאוחר, השאלה היחידה היא מה טק אנחנו צריכים לצפות. יש את האפשרות של תקציב חדש, ידידותי Google Fi הטלפון שהודיע ב. השנה i/O כדי להביא את שירות להמונים. אבל, זה נראה הרבה פחות סביר מאשר את הנ " ל שני מכשירי נקסוס.

שאר המכשיר שמועות שמענו כל די נמוך במונחים של הסתברות. אלה כוללים מתאים קליפ חדש – כושר גשש, גרסה חדשה של Google זכוכית Chromecast 2. גם שהוזכרו הם דברים כמו בית אוטומציה רמקול גרסה חדשה של גוגל קרטון, פלסטיק, Google פלסטיק, אם תרצו.

כמו בשאר הנושאים אנחנו יכולים לצפות ב-Google כדי שנתייחס במהלך i/O 2015, אנחנו צריכים לשמוע על הצמיחה המרשימה של משתמש אנדרואיד הבסיס, בדיוק כמו בשנה שעברה, גם, אולי קצת מדבר על אוטומציה ביתית והאינטרנט של הדברים (IoT). אנדרואיד מיוחדים אחים – אוטומטי, ללבוש, טלוויזיה צריך להיות גם בהרחבה. ילד מיוחד ידידותי גרסה של חנות Google Play יכול להיות חשף באתר. ואנחנו יכולים ללמוד יותר על העתיד על הארנק של גוגל, כמו גם.

Google i/O באופן רשמי, משיקה מחר בשעה 9:30 בבוקר PDT עם כל-חשוב המרכזי המצגת. נכסה את האירוע בשידור חי, כך, כדי להיות בטוח כדי לבדוק איתנו בחזרה בבוא הזמן. אתה יכול גם להשתתף באופן פעיל בכנס מרחוק. Google.com/io המארחים לוחות זמנים, משאבים וכלים להשתתף בהרצאות וסדנאות באינטרנט, אז אתה יכול לקחת חלק בפעולה .

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.