באג ב-iOS קריסות אפליקציה הודעות אם טקסט מסוים מגיע

באג ב-iOS קריסות אפליקציה הודעות אם טקסט מסוים מגיע

חרקים הם חלק אינטגרלי של התוכנה, אבל קצת יותר מעניינת (ואולי מזיק) מאשר אחרים. במקרה שלפנינו: באג חדש ב-iOS הופכת את ה-app הודעות שמיש לחלוטין אם טקסט מסוים הוא קיבל.

הטקסט הזה צריך להיות מעוצב באופן ספציפי, והוא מכיל מסוים מחרוזת של תווים. אבל ברגע שאתה מקבל את זה, שני דברים בדרך כלל לקרות: אם אתה כבר הודעות, האפליקציה עצמה באופן רציף התאונה, הופך להיות חסר תועלת בתהליך.

עדיין, זה אולי לא את התרחיש הגרוע ביותר. אם אתה מקבל את טקסט בזמן שאתה מסתכל על מסך הנעילה, ה-iPhone שלך יהיה באופן ספונטני (ללא כל הודעה מוקדמת) לאתחל את עצמו.

למרבה הצער טקסט מיוחד ניתן לשלוח משאר מכשירי iphone, כמו גם מכשירי אנדרואיד, אז החברים שלך (או אפילו זרים) יכול להיות מוציא הרע להטעות אותך בעתיד הקרוב.

כמובן, העובדה מחרוזת הטקסט הנדרש כדי לשמש בשביל שזה יקרה הוא מאוד ספציפי אומר שזה לא סביר להתרחש בטעות. זה יכול להיות דבר טוב או דבר רע בשבילך, אולי תלוי איך מתיחה-נוטה החברים שלך.

מעניין לציין, כי קורס אפשר לבטל את זה יותר מדי – כל שנדרש הוא עבור האדם ששלח לך את זה זדוניות מחרוזת טקסט כדי לשלוח לך עוד הודעה, ללא קשר לתוכן.

אנו מניחים כי אפל כבר החלה לעבוד על התיקון הזה מוזר באג, אז המצב ברור לא יימשך לעד.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.