אפל צריכה לקבל פרס תוכנית ב-WWDC

אפל צריכה לקבל פרס תוכנית ב-WWDC

אפל היה די סוער upraising, מאז זה היה הודיעה בחודש ספטמבר 2014. של קופרטינו NFC אלחוטי מבוסס שירות התשלומים פגע יותר מכמה מכשולים בזמן הקצר זה כבר סביב, החל טכני, בעיות חומרה כדי המשתמש וקמעונאית חוסר אמון. אבל אם הענק טק לא רוצה להודות בזה או לא, זה כבר עובד קשה יותר כדי לדחוף את הפלטפורמה להשתמש בכל דרך שהיא, על ידי כל האמצעים הדרושים. אחד עדות זו מסירות ענקיים הסאגה אפל כבר מתקל בפראות כדי לדחוף את מערכת התשלומים לתוך סין, כמו גם ארה " ב וקנדה.

מקורות בתעשייה עכשיו רמז על עוד המאמץ העיקרי כדי להגביר את הפופולריות של אפל. שמועות המדינה כי קופרטינו מכין תוכנית תגמולים להחמיא Apple Pay, אשר צריכים להיות הודיע ב. השנה WWDC ב-8 ביוני. הרעיון הוא כי אפל תשלם משתמשים יקבלו את התועלת של מגוון הטבות כאשר הם משתמשים ב-NFC מערכת תשלום במקום שיטות מסורתיות יותר. כרגע, הדבר היחיד תמריץ לבחור ApplePay היה נוחות, למרות שהוא הוכיח את עצמו מספיק תמריץ עבור הרבה אנשים, אפל רוצה לתת הנוכחי ועתידי למשתמשים יותר סיבות לעבור ל-Apple Pay.

כמה יכול לטעון שזה גם מהלך אסטרטגי נגד מתחרים כמו Google Wallet ו-Samsung, אשר לאחרונה רכשה LoopPay, שניהם ככל הנראה פונה לאותו כיוון. הודעת תשלום NFC המלחמה באמת יכול להיות מתנשא, אבל שני שירותים אלה מוגבלים כרגע לאנדרואיד, ואילו אפל באופן טבעי דורש iOS ו-אנחנו לא באמת רואים את כל אחד בוחר עבור אחד או את השני. בגלל שיטות תשלום עדיין.

זה עדיין לא ברור איזה סוג של הטבות אפל להציע. אולי איזה פרס שיטת הניקוד יהיה לשים לתוך המקום, או הרבה יותר פשוט, ישר קדימה הנחה התוכנית. חשוב גם לראות מה ספקים לקחת חלק ביוזמה. כל זה ועוד, ככל הנראה הולך להיות מטופל ב-WWDC. אולי אפילו נראה את תוכנית התגמולים לקבל הודיעה באופן רשמי, אבל זה צפוי כי זה לא יתחיל לפעול לפני רול-out של iOS 9 מאוחר יותר בסתיו.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.