סמסונג גלקסי S7 דליפות הראשון שלה תמונות בשידור חי.

סמסונג גלקסי S7 דליפות הראשון שלה תמונות בשידור חי.

זה לא הרבה לפני MWC 2016 בעיטות מחוץ, וזה אומר גם את זה של סמסונג 21 בפברואר החשיפה של גלקסי S7 נסגר במהירות, כמו גם. ים של שמועות על בשקיקה הצפויה הדגל היה בשפע, בלשון המעטה, אך ככל שהמועד ס " מ קרוב יותר, זה היה רק טבעי הראשונה צילומים חיים של הטלפון כדי לצוץ באינטרנט.

ההדלפות מגיע מווייטנאם ונראה מאוד אמין. ביחידה ישנו מעוקל חזרה, כמו גם כמעט שאינם קיימים המצלמה בליטה, בדיוק כמו הקודם שמועות הציעו. קשה לומר מזג האוויר החומר בלוח האחורי הוא למעשה זכוכית, אבל גם אם לא, זה יכול להיות בשל יחידת אב-טיפוס של הטבע. מבריק מסגרת מתכת הוא גם קל לזהות את תיאור המלווה את הצילום מזכיר את זה עכשיו מגנזיום מסגרת מתכת, ולא אלומיניום.

אם כבר מדברים על מידע נוסף, מאשרת את זה הרבה בעבר הציע היבטים של גלקסי S7. ראשית, יש ביצועים הפער בין ה-Snapdragon 820 גרסת ה-Exynos 8890 אחד, עם האחרון אמר להיות כ-15% יותר עוצמה שניהם ב-CPU ו-GPU בדיקות. יש גם אזכורים של איטום מדהים ביצועי הסוללה עם אפס כדי שמונים אחוז טעינה בתוך 30 דקות. עם זאת, הדליפה לא במפורש להוכיח או להפריך את יום שני חיי סוללה שמועה אנחנו כבר שומעים.

את leakster ממשיך לתאר את Britecell מצלמה אחורית כמו שיש רזולוציה של 12MP ו צמצם של f/1.7. כדי להגיע לשיא, כמה מחירים מוזכרים גם – 16.49 מיליון דונג (בערך $740) על גלקסי S7 ו-19.9 מיליון דונג (בערך $890) על S7 הקצה.

לבסוף, בעקבות MWC החשיפה, המקור טוען המכשירים יושקו וייטנאם ב-3 במארס וללכת על מכירת 18 במרץ או בקשר חלש יותר מאוחר, לכאורה, 11 במרץ תאריך באירופה.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.