גלקסי S7 יהיה תמיד בתצוגה, מסחרי הגשה מרמזת.

גלקסי S7 יהיה תמיד בתצוגה, מסחרי הגשה מרמזת.

זה נראה כאילו מידע חדש, הדלפות, שמועות על סמסונג גלקסי S7 להגיע מספר רב של פעמים בכל יום, כפי שאנו מתקרבים יותר ויותר על פברואר 21 החשיפה תאריך עבור המכשיר. זמן קצר מאד לפני הראשון לכאורה ידיים על התמונה של גלקסי S7 נחשף, וכעת יש לנו פרטים חדשים על אחד מהתכונות שלו.

בין דברים רבים אחרים שהיו דלף ב דו " ח בינואר היה העובדה ששני גלקסי S7 ו S7 קצה ספורט תכונה הנקראת תמיד בתצוגה. ועכשיו זה כבר די הרבה אושרה על-ידי סימן מסחרי יישום זה החברה הגישה בארה " ב.

כפי שאתה יכול לראות, סמסונג רוצה להיות בעלים של סימני מסחר עבור המונח תמיד על המדיה, בתחום של טלפונים ניידים וטאבלטים, לא פחות. תמיד בתצוגה נשמע קצת מעורפל, כך שזה לא ברור אם זה יינתן Samsung כסימן מסחר, אבל הגשת את עצמו אומר לנו כי החברה עובדת על תכונה כזאת.

זה צפוי לתפקד באופן דומה למה שאנחנו כבר קודם ראיתי מנוקיה Windows טלפונים לפני כמה שנים. מאז סמסונג ספינות הדגל יש מסכי AMOLED, אלה רק להאיר את הפיקסלים, כי הם פעיל מראה משהו, אתה לא מבזבז הרבה כוח על ידי הצגת דברים כמו שעון ואולי התראות על רקע שחור על חלק קטן של המסך.

כמובן שאין אזכור של פטנטים הגשת גלקסי S7 עצמו (או על הקצה מודל), אז יש סיכוי קלוש כי סמסונג רק רוצה להשתמש תמיד בתצוגה אחרים הקרובה טלפונים, אולי הערה 6. אבל ב-2 לפברואר למועד הגשת נראה מאוד לרמוז כי מדובר למעשה על S7 המשפחה.

מקור | דרך (בהולנדית)

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.