סמסונג גלקסי S7 קצה מופיעה תמונת חיה מדי.

סמסונג גלקסי S7 קצה מופיעה תמונת חיה מדי.

עברו רק כמה שעות מאז ראשית כביכול חיים תמונה המציגה הקרובה סמסונג גלקסי S7 נחשף. ועכשיו זה הזמן עבור גלקסי S7 קצה כדי לקבל בדיוק את אותו הטיפול. ההבדל הוא שבמקרה הזה, אנחנו הראו את מפותלת הקדמי של המכשיר, ואילו עם 'וניל' S7 ראינו רק את הגב שלה.

גלקסי S7 edge מגיע עם מסך מעוקל, כפי שהיית מצפה, ואת התמונה מראה את התוצאות של לשים את זה דרך צעדים של בנצ ' מרק AnTuTu.

זה benchmark לרוץ זמין ב-AnTuTu של מסד הנתונים, איזה סוג של מאשרת את האותנטיות של דליפה זו. זאת, אנשים רבים יש כישורי פוטושופ, יש לזכור. בכל מקרה, אם זה אמיתי אז את S7 הקצה של מספר הדגם הוא אישר גם, כמו להיות SM-G935 (ואחריו עוד מספר או מכתב בהתאם לאזור זה הולך להיות נמכר ב).

על פי העבר דליפות, גלקסי S7 הקצה יהיה 5.5 אינץ ' QHD AMOLED מסך מגע, סמסונג Exynos 8890 ערכת השבבים, או את קוואלקום Snapdragon 820 (תלוי בשוק), 4GB של זיכרון RAM, 12 MP מצלמה אחורית עם f/1.7 צמצם, 5 או 8 מגה פיקסל selfie מצלמה, 32 או 64GB של אחסון, חריץ לכרטיס microSD, 3,600 mAh. זה צריך לרוץ אנדרואיד 6.0 מרשמלו, עם של סמסונג TouchWiz UI על העליונה. אחד שלו להבחין בין תכונות (גם להיראות במישור S7) יכול להיות תמיד בתצוגה.

המקור (צרפתית) | באמצעות

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.