אנדרואיד M מפורט: פרטנית הרשאות, תשלומים ניידים

אנדרואיד M מפורט: פרטנית הרשאות, תשלומים ניידים

המפתחים Google i/O יש הצצה של הגירסה המשמעותית הבאה של אנדרואיד הידוע רק כ ' מ ' עכשיו. ישנם שישה מרכזי שיפורים בעיקר להתמקד כמה אפליקציות לעבוד ולתקשר אחד עם השני. אנדרואיד האלחוטית של מערכת תשלום גם דחיפה גדולה, בחלקו הודות אחידה חיישן טביעות אצבע תמיכה.

הרשאות אפליקציה

אנדרואיד מ ' עוברת ל-iOS בסגנון הרשאות. אתה לא שואלים על כל הרשאות להיכרך יחד ב זמן ההתקנה, במקום האפליקציה תבקש בכל רשות הפעם הראשונה שאתה משתמש בו.

אתה יכול ללכת לתוך הגדרות מסך כדי להציג את הרשאות האפליקציה עושה שימוש, לבטל או לאפשר אותם. גם אתה יכול להציג את כל היישומים המשתמשים מסוימת רשות.

מותאם אישית כרטיסיות Chrome

כל כך הרבה אפליקציות היום יש אינטרנט רכיב זה כוחות לך לקפוץ בין דפדפן, האפליקציה או כמו תצוגת אינטרנט מוטבע לתוך האפליקציה.

Chrome הקבוצה מציעה פתרון אחר – סגנון Chrome נראה כמו חלק של האפליקציה. היישום יכול לשלוח מותאמים אישית של Chrome הכרטיסייה סגנון זה ולהוסיף כפתורים כדי לעשות את זה מרגיש כמעט כמו שפת אם חלק של האפליקציה.

האפליקציה קישורים

מה אם אפליקציה צריך כדי לקיים אינטראקציה עם משהו מלבד דפדפן? אנדרואיד מוסיפה מ ' מאובטח דרך אפליקציות כדי לוודא כי כאשר הם שולחים בקשה (למשל לפתוח טוויטר, להראות את זה בטוויטר), קבלת יישום זה מטפל הבקשה היא לגיטימית. מערכת ההפעלה יהיה לאמת את זה cryptographically עם שרת האינטרנט, אשר לסכל יישומים זדוניים.

אנדרואיד לשלם

גוגל כבר מנסה לבצע תשלומים ניידים עובד כבר שנים, אנדרואיד לשלם הוא האחרון איטרציה. זה היתרון של טלפון NFC חומרה לעמוד בין החנות לבין כרטיס האשראי שלך.

החנות – או אפילו אפליקציות שמוכרות דברים – לעולם לא רואים את פרטי כרטיס האשראי שלך כמו לשלם ממשיך הפרטי. השירות יעבוד עם מייג ' ור, כרטיסי לנו נשאים (AT&T, T-מו, VZW), כמו גם מגוון רחב של חנויות: מקדונלדס, סאבווי, הכי טוב לקנות, קוקה-קולה, פפסי, אתה שם את זה.

חיישני טביעת אצבע

ספקים מסוימים כבר למנף את חיישני טביעת אצבע לאבטחת תשלומים, עכשיו גוגל עושה את זה פונקציונליות כחלק רשמי של אנדרואיד.

אנדרואיד M יהיה מופשט משם סוגים שונים של חיישנים, הצגת אפליקציות עם עקבי API, שהוא חייב לעשות את החיים קלים יותר עבור מפתחים.

כוח & טעינה

פרויקט וולטה היה הצעד הראשון ו עם מ ' גוגל הוא דוחף קדימה עם שיפור חיי סוללה עם ולנמנם. טלפונים הפועלים על מערכת ההפעלה החדשה יהיה לנצל את חיישני תנועה כדי לזהות כאשר הטלפון הוא פשוט שוכבים מסביב, לנמנם.

מנמנם הופך את היישומים לבדוק עם השרתים לרוץ ברקע פעילויות פחות לעתים קרובות. עוד הטלפון היה מנמנם, פחות לעתים קרובות יישומים להגיע לעשות דברים. עדיין, טלפונים במהירות יכול להתעורר בעת הצורך.

התוצאה היא Nexus 9 נמשך זמן כפול Android מ מאשר על סוכריה על מקל.

חלק אחר של חיי סוללה טעינה מהירה. גוגל היא אימוץ ה-USB Type C, הסטנדרט החדש שלה כוח משלוח מצבים, אשר יכול לחייב את הטלפון הרבה יותר מהר (3x כדי 5x).

ומאחר מסוג C היא דו-כיוונית אתה יכול אפילו להפוך את הטלפון לשלוח לכבות את הכבל לדמיין טלפונים עם ענקית הסוללות בשימוש, כמו הסוללות.

גוגל עכשיו על הקש על

גוגל עכשיו הוא גם מקבל חכמה יותר עם החדש "על הקש על" פונקציונליות. זה השתפר טבעי שפה, הבנה, אז אתה יכול לשאול אותו שאלות באופן טבעי – "שלו", "זה", "זה", מערכת חכמה מספיק כדי להבין מה זה אומר. השירות הוא גם מודע שבו אתה נמצא המשתמש.

הדגמה מהירה הראתה עכשיו על הקש עונה "מה השם האמיתי שלו?", כאשר הטלפון היה משחק Skrillex. גרף הידע של גוגל סיפקה את התשובה, עכשיו על הקש עשה את החיבור (שלו -> Skrillex).

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.