הראשון Xiaomi Mi 5 מצלמה דגימות פני השטח באינטרנט

הראשון Xiaomi Mi 5 מצלמה דגימות פני השטח באינטרנט

עם MWC 2016 כמעט עלינו, זה מובן לחכות על סמסונג גלקסי S7 או HTC one M10, אבל אנחנו בהחלט לא מאשים אותך, אם יש לך את העיניים להגדיר קצת יותר מזרחה ב-Xiaomi הקרובה של הדגל מציעים. בשקיקה הצפויה Xiaomi Mi 5 הוא הופך להיות די חזק התקן נכון הדגל בכל היבט.

דליפות של הטלפון כבר בשפע וגם המפרט את הפרטים, אבל המצלמה דגימות בהחלט חידוש. זוג יריות לבוא באדיבות של Xiaomi הנשיא, לין המיחזור ואת חלקו על Weibo, יחד עם פתק שבו הם נמצאים, למעשה, נלקח עם החדש Xiaomi Mi 5.

כל העלאת תהליך בטוח הובילה לכמה דחיסה, אבל הדוגמאות הן עדיין די מרשים. הם מראים הרבה פרטים וצבע נחמד. אבל אולי הכי מרשים הוא העובדה כי החשוד העיקרי בשתי יריות היא ציפור באמצע הטיסה. צילום זה דורש קצת פוקוס אוטומטי מהיר ומדויק. זה מתואם בצורה מושלמת עם בעבר הציע המצלמה חומרה עבור Mi 5 הכולל חיישן 16MP עם ייצוב תמונה אופטי, לייזר פוקוס אוטומטי ו-dual-tone פלאש LED.

לגבי שאר המפרט של Mi 5, הם עדיין קצת פתוחה לדיון, אבל על פי לאחרונה GFXBench רישום, הטלפון יהיה 5.7 אינץ', 1080p ויהיה מופעל על ידי החדש של Qualcomm Snapdragon 820 SoC. הזיכרון יהיה להגדיר ב-3GB זיכרון על זיכרון RAM ו-64GB לאחסון. גם אנחנו שמענו שמועות על עוד 4GB גרסה, כמו גם 16GB, 32GB ו-128GB אחסון גרסאות.

Xiaomi Mi 5 (leaked images from GearBest)
Xiaomi Mi 5 (leaked images from GearBest)
Xiaomi Mi 5 (leaked images from GearBest)


Xiaomi Mi 5 (תמונות דלפו מן GearBest)

ה-Mi 5 הדגל בדרך, שדורג ב-24 בפברואר, וזה בהחלט נראה כמו מרגשת להציע.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.