אוקולוס יציע PC חבילות על הקרע, מתחיל ב – $1,499

אוקולוס יציע PC חבילות על הקרע, מתחיל ב – $1,499

אין דרך לעקוף את זה, עבור רוב מעריצים נלהבים, גירסת הייצור של אוקולוס הקרע הגיע עם אכזבה אחת גדולה – $599 תג מחיר. למרבה הצער, גם אם אתה מחליט לשלם את הכסף, יש גם עניין של מפרט דרישות עבור הציוד שלך ובעיקר בעל חייתי GTX 900 הסדרה GPU, אשר לא בדיוק חינם.

אם אתה באמת צריך את הלב שלך מוגדר על מציאות מדומה אוזניות, כפי שהובטח, אוקולוס יש לבוא עם דרך לפחות מעט לצנן את המכה במקרה הגרוע ביותר שבו אתה צריך לאסוף את המערכת החדשה, כמו גם. התשובה היא חבילה שמציעה "אוקולוס מוכן" מחשב, מתחיל ב – $1,499.

בשביל זה אתה מקבל את מלא אוקולוס הקרע החבילה, הכוללת את הדיבורית האישית, חיישנים, שלט רחוק, אחת Xbox בקר ושני משחקים – איב: "ואלקירי" ו מזל של הסיפור. ובפרט להתמודד גם קונה חדש ASUS G11CD-B11 שולחני עם מעבד Intel Core i5 4GB GTX 970 GPU – שמסוגל לטפל מסיבי עיבוד המון VR.

כמובן, יש עוד חבילות, כמה חוצה את ה-3000 דולר מארק עם Alienware מחשב. יש גם Dell בונה זמין. רוב החבילות נראה להציע בסביבות $50 הנחה את אוקולוס עצמה ולא על $100 או כך את המחשב. הזמנות מראש מוכנים להתחיל ב-16 בפברואר, בשעה 8:00 PST ו העסקאות ניתן לאסוף בבסט-ביי, אמזון ו-Microsoft store.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.