אנדרואיד M מקדימה מפתחים עכשיו יצא לנקסוס 5, 6, ו-9

אנדרואיד M מקדימה מפתחים עכשיו יצא לנקסוס 5, 6, ו-9

מוקדם יותר היום גוגל הודיעה אנדרואיד M, המהדורה הבאה של הנייד שלה מערכת ההפעלה, אשר יהיו זמינים מתישהו במהלך הרבעון השלישי של השנה.

עד אז, בכל זאת, החברה פרסמה הראשון developer preview של מערכת ההפעלה החדשה גרסה. בדיוק כמו בשנה שעברה, זה רק נקרא "מ" לעת עתה, עם גמר מתן בשל להתגלות במועד מאוחר יותר.

אתה יכול לבדוק את כונן אנדרואיד M אם אתה הבעלים של LG נקסוס 5, Motorola Nexus 6, HTC Nexus 9, או Asus Nexus Player. אלה הם המכשירים אשר תצוגה מקדימה של תמונות כבר זמינים מהבהב.

שים לב, עם זאת, זה מיועד למפתחים להשתמש לשפר את האפליקציות שלהם לפני הגרסה הסופית של אנדרואיד. מ. כמו תצוגה מקדימה, חרקים צפויים. כמו כן, מהבהב ההליך (מפורט כאן) הוא די מעורב, אז אם אין לך קצת ידע בתחום, כדאי לא לנסות את זה. סוף-סוף, להבין את זה מהבהב מקדימה מפתחים דורש פתיחת ה-bootloader של המכשיר, אשר מוחק את כל הנתונים על זה.

אם אתה עדיין רוצה להמשיך, את התמונות מחכים לך את המקור בקישור הבא.

גוגל תכננה לשחרר שלושה המקדימה בונה. הראשון הוא בחוץ עכשיו, ושני האחרים צריך לבוא מסביב בהפרש של חודש אחד. הדבר הטוב הוא, כי מי שיש לו תצוגה מקדימה לבנות מותקן יקבל את החדש תצוגות מקדימות דרך מעל לאוויר עדכוני. מצד שני, ברגע שחרורו הסופי של אנדרואיד M, אתה צריך ללכת את התמונה מהבהב המסלול, אז אתה צריך למחוק את כל הנתונים על המכשיר שלך שוב.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.