מרשמלו עדכון עבור Android wear הבטחות סוללה להגביר

מרשמלו עדכון עבור Android wear הבטחות סוללה להגביר

עם קצת יותר מ-1% חדירה, אנדרואיד 6.0 המרשמלו עדיין מאוד נדיר בתוך הנייד הממלכה ו חמקמק עדכון רוב המשתמשים הם עדיין מחכים. אבל נראה שאתה המכשיר לא יהיה רק מכשיר כדי להרוויח את עדכון Android wear יחידות בסופו של דבר לקבל טעם של מרשמלו לאל, כמו גם, עם פוטנציאל יתרונות עיקריים.

אחת הבעיות העיקריות צפויות השלכות על מערכת ההפעלה החדשה הוא חיי סוללה משופרים עבור פריטי לבוש. כפי שרובכם בוודאי זוכרים, דוז היא תכונת מפתח של אנדרואיד 6.0 וזה נראה כאילו זה יהיה הועבר לביש גרסה גם כן.

אנחנו לא באמת יכול להגיד עד כמה זה יהיה להאריך ממוצע חיי הסוללה, אשר יושב כעת בסביבות יומיים, בהתאם לשימוש, כמו גם איך זה יהיה לשחק עם תמיד על מצב מופעל. עדיין, יש חייב להיות לפחות קצת שיפור, אז אנחנו ניקח את זה.

באשר לזמינות, אנו מבינים כי הדור האחרון Moto 360 צופה כבר את הספינה החדשה ללבוש 1.4 מערכת הפעלה. כמו במכשירים אחרים, נראה כי ההשקה מתנהל כבר כמה ימים, אבל לא עדכון רשמי הזמנים היה מסופק. זה גם ראוי לציין כי העדכון החדש מביא תמיכה רמקולים לביצוע שיחות (כרגע מוגבל Huawei לצפות את 49mm Asus ZenWatch 2, אשר יש רמקול מובנה), כמו גם מספר חדש מחוות וקול שולט.

באמצעות

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.