אנדרואיד M מפורט: את הדברים הקטנים.

אנדרואיד M מפורט: את הדברים הקטנים.

אתמול, אנחנו דיברנו על שישה עוגן תכונות אנדרואיד החדש מ שחרור. אבל יש הרבה יותר, כי גוגל לא נכנס במהלך הנאום, אשר נדבר על עכשיו.

ישיר שתף

זה היה כבר קל לשתף תוכן בין אפליקציות על אנדרואיד אבל עם ישיר שתף, אנדרואיד יכולים כעת ללמוד אילו אפליקציות אתה משתף תוכן בתדירות גבוהה, מקום בחלק העליון של הרשימה, אז אם אתה משתף תמונות ל Facebook app הרבה, זה יהיה בחלק העליון. ישיר שתף גם מאפשר לך לשתף תוכן ספציפי אנשים לפנות לך ביותר, כך שהם ממוקמים באופן ישיר שתף גיליון במקום לצוד אותם ברשימת אנשי הקשר.

שיפור טקסט בחירת סרגל כלים צף

את בחירת הטקסט באנדרואיד לא השתנה הרבה בשנים האחרונות. אתה עדיין מקבל את אותה מבלבל, ייחוד הסמלים בחלק העליון כאשר אתה בחר את הטקסט באפליקציה. עם מ', עכשיו אתה מקבל סרגל כלים צף עם ברור לחתוך, להעתיק, להדביק כפתורים, עם גלישה תפריט עבור אפשרויות נוספות כגון חיפוש או לתרגם. הבחירה עכשיו גם נע קדימה כל מילה במקום אותיות כדי להפוך אותו קל יותר לסמן טקסט, אבל אתה יכול לחזור כדי לבחור אות אחר אות. תכונה זו אינה בהווה הנוכחי developer preview מסיבה כלשהי.

יהיה גם לבטל/לעשות שוב קיצור מקלדת כפתורים.

האפליקציה המתנה

דיברנו על נמנם, אשר מציב את מכשיר עמוק במצב שינה כאשר אינו בשימוש לפרקי זמן ארוכים כדי לחסוך חשמל. האפליקציה המתנה עושה את זה עבור יישומים בודדים. כאשר מערכת ההפעלה מזהה אפליקציה לא היה בשימוש תקופה ארוכה של זמן, אז זה אוטומטית מכניס אותו למצב המתנה, אשר משבית את רשת גישה משהה את מסתנכרן ועבודות. כאשר אתה מחבר את המכשיר לטעינה, יישומים אלה יכולים לחדש סנכרון ברקע כרגיל.

שיפור שליטה על עוצמת קול

הרבה אנשים כעסו על חוסר מסורתי שקט במצב סוכריה על מקל. עם מ', את המצב השקט חזר, לגשת על ידי לחיצה על כפתור עוצמת הקול ולאחר מכן שוב פעם כדי לצאת במצב רטט. רק אזעקות לעבוד את מצב שקט, כמו פעם.

גוגל גם החזירו את האחסון המורחב אפשרויות שליטה, אשר מאפשרים לך שליטה בתקשורת, אזעקה כרכים על ידי הנפתח לצד סוג הצלצול עוצמת הקול. את הפרעות תכונה הוסר מן נפח בר ועכשיו הוא נפרד תכונה המפורטים להלן.

לא להפריע הגדרה מהירה

מ ' יש חדש לא להפריע כפתור התראות, אשר הוא בעיקרו הקודם הפרעות תכונה. אתה יכול לבחור בין שקט מוחלט, מצב אזעקות רק מצב, או את העדיפות רק מצב. אתה יכול להתאים אישית את אפשרויות אלה מן ההתראות או את הגדרות האפליקציה.

Adoptable התקני אחסון

משתמשים יכולים כעת להוסיף כרטיס ה-SD, אשר לאחר מכן להיות מאומץ על ידי מערכת להתנהג כמו אחסון פנימי. כרטיס הזיכרון יהיה מעוצב, מוצפן ולא יראה כמו זיכרון פנימי. אז אתה יכול להתקין יישומים ונתונים פרטיים אחרים בקלות על גבי כרטיס הזיכרון.

גיבוי אוטומטי עבור אפליקציות

גוגל עכשיו לבצע מלאה אוטומטי גיבוי נתונים ושחזור עבור אפליקציות עיצבתי עבור אם הנתונים יהיו בתוך חשבון Google יסונכרנו בין התקנים שונים.

Bluetooth תמיכה בעט

מערכת ההפעלה כולל כעת תמיכה משופרת עבור Bluetooth stylus התקנים.

שיפור אנרגיה נמוכה של Bluetooth סריקה

גישה חדשה שיטת סריקת חתכים על הכוח הנדרש כדי לבצע את הסריקה, ובלבד המפתחים של האפליקציה מיישמת את התכונה.

Hotspot 2.0 שחרור 1 תמיכה

תמיכה Hotspot 2.0 במכשירים כמו Nexus 6 ו-Nexus 9. כדי להתחבר באופן אוטומטי Hotspot 2.0 רשתות כאשר אתה מזין את האזור.

4K במצב תצוגה

אנדרואיד M עכשיו תומך תצוגה ברזולוציות של עד 4K.

שיפור אנדרואיד עבור עובדים

כולל תכונות כגון משופרת שולט תאגידים בבעלות, לשימוש חד-מכשירים, שקט ההתקנה והסרת ההתקנה של יישומים על ידי בעל מכשיר, שקט enterprise תעודת גישה, auto-קבלה של עדכוני מערכת, האצלת תעודת התקנה, enterprise איפוס הגנה, שימוש בנתונים מעקב, זמן הריצה של רשות ניהול, VPN הגדרות, ולאחר עבודה דיווח מצב.

שיפור USB On-The-Go תומך

בעבר חיבור USB OTG לנהוג במלאי אנדרואיד עשתה את זה נגיש באפליקציות אבל מערכת ההפעלה עצמה התנהגה כאילו כלום לא היה מחובר. מ', עכשיו תקבלו הודעה אשר מאפשר לך לחקור את התוכן של כונן סייר קבצים כמו ממשק, יחד עם לחצן ההוצאה כדי להסיר בבטחה את זה. זה גם מופיע האחסון אפשרות בהגדרות האפליקציה, אשר כבר חידשה מעט.

שיפור יישום מחשבון

גוגל הוסיפה עוד כמה פונקציות מחשבון האפליקציה, כלומר היכולת לעבור בין ברדיאנים ולא תואר ולא הפוך סינוס, קוסינוס ו משיק פונקציות. אבל עדיין אין אחוז כפתור.

שינויים בממשק משתמש

מ ' מביא קומץ של שינויים בממשק המשתמש. הדבר הראשון שאתה שם לב הוא האפליקציה החדשה מגירה, אשר מפרטת את האפליקציות לפי סדר האלף-בית בצורה אנכית גלילה רשת ומראה היישומים הנפוצים ביותר בחלק העליון. יש כפתור חיפוש בחלק העליון, כמו גם. אפילו את ווידג ' טים במגירת יש גלילה אנכית עיצוב.

Lockscreen גם מקבל בגופן שונה עבור השעון, חיפוש קולי כפתור מחליף את החייגן בפינה השמאלית התחתונה.

גוגל נפטרת את האפליקציה 'הגדרות Google ועכשיו כל האפשרויות מפורטים בתוך הראשי האפליקציה 'הגדרות' תחת אפשרות שנקראת גוגל.

Swiping למעלה מ על כפתור הבית תביא את חדשות Google now על הקש על ממשק משתמש חדש עם אנימציה. עכשיו על הקש עדיין לא זמין אפילו developer preview אבל אתה עדיין יכול להשתמש בגוגל בשורת החיפוש אשר זמין בחלק העליון.

את הנפשות באופן כללי על-M הם יותר דרמטיים. יש כמה אנימציות חדשות עבור אינטראקציות וכל UI אלמנטים נכנסים ויוצאים עם יותר לשגשג. אם אתה לא אוהב את הנפשות ב Lollipop, אתה כנראה לא תאהב את זה גם.

זהו זה לעת עתה. אנחנו נהיה חופר בהמשך תצוגה מקדימה מפתח כדי למצוא דברים מעניינים יותר. זה ראוי לציין כי הרבה דברים יכולים להשתנות בגרסה הסופית. כמה דברים יכול להיות הוסר, אחרים הוסיף. זה הדבר הראשון לבנות את גוגל שוחרר, זה נועד יותר עבור מפתחים יותר משתמשים, אז קחו את כל ה-UI שינויים קטעים עם גרגר של מלח.

באשר תצוגה מקדימה מפתח, זה בטא, וכמו כל ביתא, לא מומלץ עבור שימוש יומיומי. הרבה אפליקציות קורסות ויש עוד מוזרויות, כמו גם (בזיכרון הטלפון לא מופיע במחשב כאשר הוא מחובר באמצעות USB מסיבה כלשהי). זה מסיבה זו אנו לא ממליצים להתקין את זה על המכשיר העיקרי, אבל אם יש לך מכשיר כדי לחסוך, אתה יכול לנסות לשלוח את כל דברים מעניינים אתה מוצא.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.