נגד כיוון השעון: גיבור edition

נגד כיוון השעון: גיבור edition

ברוכה השבה נגד כיוון השעון, שבועי לטיול במורד השביל זיכרון. השבוע אנחנו להתפנק תיאוריית קונספירציה – סמסונג היא חברת מארוול, Nokia DC.

האביר האפל משתמש Windows Phone

בשנת 2012 נוקיה השקת Windows Phone הראשון שלה המכשירים, באטמן הפך במהירות מאוורר. את Nokia Lumia 900 "האביר האפל" מהדורה מוגבלת מיוצר ב סדרה מוגבלת של 900 יחידות ומופצת ברחבי בריטניה.

טלפון בהשתתפות האגדי המחבט לוגו על גבו והגיע עם האביר האפל האפליקציה. האפליקציה מוצעים טפטים, רינגטונים וכל תביעה גות ' הם אתגר זה עבד כמו Foursquare המשחק.

ואז היה את Lumia 800 עלייתו של האביר האפל במהדורה מוגבלת, אשר הגיע גם ממותגים עם המחבט לוגו. האריזה המסחרית בהשתתפות עטלף, כמו גם. באופן מפתיע זה היה אפילו יותר בלעדי – רק 40 יחידות יוצרו!
Nokia Lumia 800 עלייתו של האביר האפל מהדורה מוגבלת

אפילו החלש ביותר, Lumia 710 יש עלייתו של האביר האפל edition. זה אחד הלך לבית-T-Mobile בארה " ב היה יותר זמין באופן נרחב ובמחיר סביר. זה לא היה מגניב. למרות זאת, הלוגו היה רק ציור על הקיר (במקום לייזר חרוט) וזה היה זמין במגוון צבעים. אנחנו פשוט לא חושב צהוב או ורוד לעבוד גם על באטמן.

איש הפלדה, חלונות של הטלפון

כמה דורות מאוחר יותר Nokia המשך שיתוף לקדם עם DC נכסים, הפעם זה היה סופרמן. – סופרמן-ממותגים מהדורה מוגבלת של ה-Nokia Lumia 925 היה עובד, אבל אנחנו לא בטוחים ב-100% זה למעשה השיק.

בכל מקרה, הטלפון היה להופעת אורח ב " איש הפלדה טריילר היה מוזמנים לבכורה.

איש הברזל של הארק כוחות ה-Galaxy S6 edge

לפני מספר ימים סמסונג השיקה an Iron Man limited edition של ה-Galaxy S6 edge. הטלפון יהיה צבוע באדום וצהוב כדי להתאים את המיליונר נוקם, אשר נראה יפה, אבל התכונה הכי מגניב זה הארק מטען אלחוטי.

סמסונג נתנה הנוקמים-נושאים תיקים על כל גלקסי 4 קניתי בארה " ב. הפעם את הענק הירוק, תור, קפטן אמריקה, Hawkeye ו " האלמנה השחורה הוזמנו גם.

הערות יש גם מוזרה תכונה בשם Penvatars, אשר יש Marvell-ized מדי. זה מחליף את הרגיל נקודה שבאה עט ה בעת ריחוף מעל. גלקסי 4 או הערה קצה המסך עם האהוב שלך נוקם.

HTC מנסה לגנוב קפטן אמריקה

רוברט דאוני ג ' וניור הוא כוכב מפוקפקות HTC מודעות כך אתה חושב, כי החברה תשתדל לעשות כמה איירון קרוס-קידום, אך נראה כי סמסונג עקפה את הטיוואנית יצרנית הטלפון. HTC עדיין הצלחת הספר " קפטן אמריקה ו-HTC אחת הוצג ב-חייל החורף.

טוב, בסדר, אנחנו לא יודעים איך זה מסתדר עם תיאוריית קונספירציה, אבל זה מה יש.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.