טיזר חדש רמזים Huawei Honor 7 מגיע ב-8 ביוני

טיזר חדש רמזים Huawei Honor 7 מגיע ב-8 ביוני

הדגל של Huawei הכבוד הסדרה כבר בשל לקבלת עדכון עבור די הרבה זמן עכשיו. עם כבוד 6 עכשיו כמעט בת שנה, הרבה שמועות הופצו על יורש. חדש טיזר שופך קצת אור על הנושא – גילוי אירוע השקה ב-8 ביוני, מה שהכי סביר-מיועדת עבור Huawei הכבוד 7.

הטיזר עצמו מחזיק קצת מידע. זה מורכב של יפה רתומה באנר, עם תאריך, מפורסם ציטוט איינשטיין – "הדמיון הוא הכול". עם כזה מעורפל מבוא, Huawei יכול להיות מתכנן משהו. אם הקודם שמועות לא האמינו, העיתוי עולה בקנה אחד עם מה היה טיפ כדי להיות יוני שחרורו של המכשיר. הבעיה היחידה היא, שהמכשיר, לכאורה, יש שתי גרסאות. לא ברור אם שני יוכרזו ביחד, או אחד יבוא מאוחר יותר ביולי, כמו חרושת השמועות חוזה.

שניהם חדשים כבוד 7 סדרת גרסאות נבנו באמצעות כלי טיס כיתה מתכת כדי לעטוף את עוצמה החומרה. שתי כבוד 7 גרסאות לארוז אותה החומרה מלבד ההבדל אחסון וזכרון RAM.

כבוד 7 מכשירים יהיה 5 אינץ ' 1080p מופעל עם גדלו בבית. קירין 935 שבבים. רגיל גרסה ארוז 3GB של זיכרון RAM ו-16GB של on-board אחסון, ואילו high-end אחת חבילות 4GB של זיכרון RAM ו-16GB של on-board אחסון. את המצלמה הוא אמר להיות 13MP דגם עם OIS. שניהם צריכים לרוץ על Emotion UI 3.0 המבוסס על אנדרואיד 5.0 סוכריה על מקל, חבילת 3,280 mAh. קורא טביעות אצבע הוא גם לא השאלה.

תמחור צפוי להיות בסביבות CNY 1,999 ($322) על בסיס המודל CNY 2,699 ($435) עבור-high-end אחת, בהתאמה. זה נראה כמו חתיכת סימון עבור זיכרון boost, אז, אולי, שני המכשירים יהיו הבדלים אחרים שאנחנו לא יודעים עליהם עדיין.

מקור (בסינית) | באמצעות

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.