קבוצה נוספת של Meizu MX5 תמונות מתגלה

קבוצה נוספת של Meizu MX5 תמונות מתגלה

בדיוק כפי שהובטח, Meizu m2 הערה היה הודיעה היום וכל העיניים נשואות מרשים אמצע טווח המכשיר, עם מפתה תג מחיר של רק $160. אבל זה לא יכול להיות רק הפתעה Meizu יש בחנות. בשקיקה הצפויה יורש האגדי MX4 יש נוכחות מתמדת זו חרושת השמועות עבור די הרבה זמן עכשיו, אפילו אם דילגתי על ההודעה של אירוע, קבוצה חדשה של דלף הופך רמז כי זה יכול להיות התקדמו לקראת שחרור. דייט יש אפילו נזרק סביב – יוני 30, אשר נמצא ממש מעבר לפינה.

את התמונה החדשה די דומה למה שיש לנו כבר ראיתי , ובכל זאת, יש כמה הבדלים בולטים בין דליפות. לפי איך שזה נראה, Meizu כבר הלכו unibody מתכת עיצוב, עם תקר, מתעקל מעל הקצוות. בדיוק כמו עם m2 הערה, החתימה סיבוב כפתור, הוחלפה עם פיזי אחד. צורתו מזכירה מה אנחנו רואים מכשירי Samsung Galaxy והאם לאפשר בקורא טביעות אצבע. M2 הערה אין, אבל אולי, את הדגל MX5 יהיה.

אחד באופן מיידי-מורגש סתירה בין שני סט של תמונות הוא 3.5 מ "מ ג' ק עבר מהחלק העליון של המכשיר את התחתון. Meizu לא באמת יש מוניטין של להתעסק עם שלה שולט יותר מדי, אבל, לראות איך את כפתור השתנה, הכל אפשרי.

את Meizu MX5 שמועה לארוז 5.5" QHD להציג ולהפעיל על MediaTek העליון של הקו של ערכת השבבים. שמועות מספרות, כי זה יהיה בין המכשירים הראשונים בעמוד חדש MT6769 Helio X20 עוצמתי עם 10 ליבות מעבד. זיכרון הפעלה על החדש Meizu צפויה להיות 4GB, כמו ערכת השבבים יכול להתמודד עם זה וגם מגמות השוק הולך לכיוון הזה. עוד שמועה עולה כי Meizu יהיה לצייד את הטלפון עם במקום מצלמת 41MP.

המקור (איטלקית) | באמצעות

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.