חדש Nokia 105 הוא $20 featurephone להמונים

חדש Nokia 105 הוא $20 featurephone להמונים

של היום לעולם ההיי-טק, טלפונים תכונה זן נכחד, אבל מיקרוסופט עדיין לא ויתרו על מוצרים כאלה. העובדה היא כי הם עדיין חיוניים עבור הרבה של השווקים המתפתחים ו טירון או ללא ידע טכני למשתמשים. כתוצאה מכך, טלפונים תכונה עדיין פופולרי למדי, נוטים לגור גדולה כרכים אם הם מתומחרים ומשווק נכון.

Microsoft נראה כל הבסיסים האלה לא מכוסה החדש Nokia 105. לוקח לאחר את שמו הקודם, אשר, על ידי החברה של חשבון פרטי, מוכר כ-100 יחידות לדקה מאז 2013. אז, יש בהחלט כמה הכנסות להתבצע אפילו על התקציב-מחיר ידידותי נקודות, כמו $20 Nokia 105 צריך ללכת על.

המחיר בהחלט עושה את מתקן קטן למדי אוניברסלית סבירים, אבל למיקרוסופט יש גם לא מעט שיפורים על הדור הקודם. החדש מעוגל עיצוב הוא הרבה יותר נוח עם צבע לבחירה שחור, לבן, תכלת, הטלפון יכול להיות לא מתבלט, או צבעוני ותוסס. לפי לטעמך.

Nokia 105 גם סירות שטח של עד 2,000 אנשי קשר, אשר אמור להיות מספיק בשביל אף אחד כמעט. סוללה לחיות הוא גם די מרשים. קטן, להחלפה 800mAh הסוללה יכול לשאוב מספיק דלק עד 15 שעות של זמן דיבור ו-35 ימי המתנה. Nokia 105 מגיע גם ב – Dual-SIM משתנה, אפילו גמישות רבה יותר.

אתה לא יכול לצפות הרבה מן 1.45 אינץ ' מסך LCD ו-סדרה 30 פלטפורמה, וזה די מגביל, ככל פונקציונליות הולך. עם זאת, אם אתה מוכן להשקיע קצת יותר, נוקיה לאחרונה חשף דומה אחרת. התקן את Nokia 215, מה שמביא הרבה יותר פונקציונליות מתקדמת ושם רשת חברתית על השולחן.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.