דלף ZTE Star 3 הופך לחשוף כפולה מצלמה אחורית

דלף ZTE Star 3 הופך לחשוף כפולה מצלמה אחורית

ZTE פרמיה של כוכב ההרכב עשוי להיות עדכון, אם קבוצה של לאחרונה דלף הופכת להיות מהימן. התמונות חושפות רזה קווי הגוף תוך שמירה על הוקמה עיצוב אסתטי של הסדרה.

דמיינתי את smartphone תכונות מינימליות bezels סביב תצוגה בגודל סביר ב-5.5 אינץ', אם כי המקור לא ציין זאת במפורש. נפרדים עגולה לחצני עוצמת הקול, כמו אלה הציגה עם האייפון 4 יושב בצד ימין של המכשיר.

עם זאת, העדר לחצן צד, או העליונה, מצביע על שגיאה של המעצב הוא חלק, והוא כנראה הולך להראות כי מעבד מייצג שלב מוקדם בטלפון החכם של פיתוח.


לכאורה ZTE Star 3 מעבד

זה מצלמה כפולה ההתקנה על גב זה צריך לאסוף את מירב תשומת הלב, בכל זאת. שני האחידות עדשות מציע העתיד החכם יכול לבוא עם 3D לכידת יכולת, כמו גם שנון פוסט-ירה התמקדות לוואי.

שתי אפשרויות צבע מצולמים, אפור כהה, אחד מזכיר את נייר זכוכית בסגנון האחורי של ה-OnePlus one. זה הוא כחול מבריק דגם, אבל, וזה לגמרי מהממת של הצמד.

ויש לנו לזכור שהמשטר הנוכחי ZTE Star 2 מודל הוכרז בדצמבר 2014, אז ההמשך הוא כנראה טוב 6 חודשים. עם כל הזמן שנותר ואת חוסר ראיות כדי לתמוך את התמונות האלה, אתה לא צריך להיות מופתע אם הדגם החדש מסתיים שונה לגמרי.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.