סמסונג אותנו שופך את השעועית על ה-Galaxy S6 פעיל

סמסונג אותנו שופך את השעועית על ה-Galaxy S6 פעיל

סמסונג לנו בטעות העליתי את כל הפרטים על ללא הודעה מוקדמת עדיין Galaxy S6 פעיל. את המפרט המלא מדריך בחוץ, העיצוב שלה הוא אישר גם את ההדלפות היו Galaxy S5 Active דמיון.

ה – Galaxy S6 פעיל היה שמועה די הרבה זמן, והיום זה כל אבל רשמי. סמסונג דף תמיכה חושפת את כל הפרטים שאנחנו צריכים לדעת. Samsung Galaxy S6 פעיל יש לו אותו מפרט כמו הרגיל עמיתו – 5.1" Quad HD Super AMOLED, מעבד ה-Exynos 7420 ' יפס עם 8 ליבות, מעבד 32GB שאינו ניתן להרחבה אחסון, 16MP אחורית 5MP מצלמה קדמית, 2,550 ללא סוללה נשלפת.

ה-Galaxy S6 פעיל הוא גדול כמו ה – Galaxy S6 ב-143.5 x 70.6 x 6.85 ושוקל את אותו הדבר – 138 גרם. יש לו חומרה מקשי שליטה כמו Galaxy S5 Active נוסף חומרה פעיל המפתח בצד שמאל.

באופן טבעי, בתור פעיל הכינוי מרמז, ה-Galaxy S6 פעיל מים, אבק הוכחה, אך אין מידע אם S6 פעיל יבוא עם MIL-STD-810G הסמכה, כמו גם, אשר יוסיף מלח, אבק, לחות, גשם, רעידות, קרינת השמש, תחבורה, הלם תרמי התנגדות. אנחנו מניח שזה החלק האחרון של אינטל לצאת ההודעה הרשמית.

ה-Galaxy S6 פעיל צריך להשיק ב קמיע, לבן, טיטניום השחור, וכנראה אפילו יותר paintjobs. אנו מצפים S6 הפעילה של AT&T בלעדי בעת ההשקה (כמו המדריך של תמונות מציע), אבל מאוחר יותר להכות את השווקים הבינלאומיים בדיוק כמו הקודם שלו פעיל אחים.

עם Samsung לנו להכין הרשמי שלה, Galaxy S6 הדפים הפעילים, ההודעה צריכה לקרות בכל רגע. לא שיש הרבה המסתורין שנותרו בשלב זה.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.