התקן אבטחה יכול לוותר על אנדרואיד לשלם עמלת

התקן אבטחה יכול לוותר על אנדרואיד לשלם עמלת

תשלומים ניידים הם בדרך להיות הדבר הגדול הבא טק המגמה, בין אם אנחנו אוהבים את זה או לא. אפל כבר בחוד החנית של הטכנולוגיה, להשקיע heftily במערכת, למרות קמעונאי אמון רבים, טכני, משפטי בעיות.

למעשה, קופרטינו הצליח להיות כל כך משכנע את זה הרבה של הבנקים מנפיקי הכרטיס כבר הסכימו להירשם לפלטפורמה וגם לתת תפוחים כמה 0.15% תשלום של הערך של כל עסקה בכרטיס. תאם, זה מסתכם עצום הכנסות, אשר גוגל צפוי להגיע עם אנדרואיד לשלם, הודיעה בסוף מאי. זה, עם זאת, נראה הרבה פחות סביר-אחרי ויזה בע " מ. ו. MasterCard Inc. לאחרונה לקח את השלבים הבאים כדי לתקנן את tokenization מערכת האבטחה, למעשה מניעת שירותי תשלום לגבות דמי מנפיקים. זה יכול לשים החדש של גוגל מובייל שירות התשלומים ב די נחיתות.

לאף אחד לא מוכר עם tokenization – זה בעצם שיטה מתוחכמת של החלפת אישי רגיש ואימות נתונים ייחודי מחרוזת של נתונים, אשר מחזיק לא ניכרת מידע בפני עצמו, אך יכול לשמש כדי לאמת לקוח מול מהימן המסיבה. כל tokenization תכנית הוא חיוני להכנת מאובטח תשלומים ניידים. עכשיו ויזה ומאסטרקארד ביטוח זה הוא חופשי לשימוש. ו, בהתחשב שלהם השפעה עצומה התשלום הממלכה, הרעיון הוא בטוח כדי לתפוס מהר.

אבל לא הכל אבוד עבור גוגל, אנדרואיד לשלם. לדברי אנליסטים חוסר לסירוגין דמי עלול לתת תשלום פלטפורמה די יתרון בין הבנקים מנפיקי הכרטיס. יתר על כן, אם יש דבר אחד ש-Google יודעת הכי טוב, זה איך להפיק רווחים מן בסיס משתמשים של בעיקרון שירותים חינם. אחת ההערכות קובעת כי יחיד אנדרואיד לשלם משתמש יכול להיות שווה כמו-300 דולר בשנה, בעיקר עבור פרסום ושיווק מטרות. גוגל גם מתכננת להציג קופונים, מבצעים והטבות אחרות למשתמשים, אשר יכול להביא אפילו יותר עקיף הכנסה.

בינתיים, אף אחד לא לגמרי בטוח מה יקרה אפל הנוכחי של חוזים ותשלום דמי. יכול להיות שהם הניפו במוקדם או במאוחר, אבל, בהתחשב הינקות של אפל, רוב החוזים עם הבנקים ולא מנפיק הכרטיס עדיין יש לי בערך שנתיים עד שפג תוקפם. סמסונג אלקטרוניקס מושפע גם בעיות, כמו הקוריאני הענק עשה את זה ברור כי זה גם פיתוח תשלום נייד מערכת משלו.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.