iOS 9 חשף: חכם סירי, מסך מפוצל ריבוי משימות, מעבר מפות

iOS 9 חשף: חכם סירי, מסך מפוצל ריבוי משימות, מעבר מפות

אפל פתחה היום WWDC אירוע החדשה Mac OS X ו-לקח קצת זמן למצוא את החלק הכי חשוב (לנו) – iOS 9. למעשה מערכת ההפעלה Mac OS X ו-iOS לשתף כמה שיפורים, כמו דגש על אבטחה, אבל כל דבר בעתו.

iOS 9 נכנס בטא ציבורית, בחודש הבא יהיה זמין עדכון חינם בסתיו הזה. התכונות החדשות אינן כה רבות כפי שאנחנו רגילים לראות, אבל יש כאן את הנקודות החשובות ביותר.

סירי

אפל מכנה את סירי חדש פרואקטיבית, עכשיו זה התרגום מודע ויציע עזרה מבלי אפילו לבקש. בסך הכל זה נשמע הרבה כמו גוגל עכשיו (מהברז).

סירי עוקב אחר הזמן של יום, את המיקום שלך ואת התקנים מחוברים. אז לחבר את האוזניות בבית יכול לעשות דבר אחד (נגיד, לפתוח את נגן המוזיקה), חיבור למכונית שלך, ה-Bluetooth יהיה לעשות משהו אחר (למשל ללכת לבית ספר מוקלט).

העוזר הדיגיטלי גם להשגיח על מיילים שלך הערה הזמנות. אם הוא רואה תנועה כבדה על הכביש כדי הפגישה הבאה שלך, זה יהיה pop up מוקדם תזכורת אז לך על הזמן.

סירי עכשיו חי על מסך הבית בחלונית השמאלית. כל זה נודע, מאפשר להציע לך רלוונטי הקשרי הצעות – אנשי קשר ואפליקציות, בסביבה מיקומים, מבזק חדשות.

זה משתלט חיפוש חובות מדי, יכול אפילו לחפש בתוך אפליקציות להראות את רלוונטיות המידע קלפים. התוצאות הן עמוק-מקושרים, כלומר, אתה יכול הקש על ולאחר מכן הקש להילקח האפליקציה נכון התוכן שאתם צריכים. הקש על הגב ואתה על מסך הבית שוב.

סירי אפילו יכול לשמש כסוג של שיחה מזוהה על-ידי סורק את המיילים שלך. כאשר אתה מקבל שיחה ממספר לא מזוהה, תוכל לראות את הצעה המסך מי המתקשר יכול להיות אני מניח שהיו לך תכתובת דוא " ל עם האדם.

חשוב לציין כי הסריקה מתבצעת בטלפון. מכאן הדברים נשמרים פרטי, במקום להישלח לבית של שרת מרכזי זה לחטט הדואר שלך. זה היה פחות עדין בומבה איך גוגל עובד עכשיו.

ריבוי משימות

אפל שינתה את app switcher, עכשיו אתה רואה האחרונות של יישומי 3D כרטיסי דומה ל-Android Lollipop של switcher אבל עם הרבה יותר קלפים.

את חדשות גדולות יותר, עם זאת, הוא המסך המפוצל ריבוי משימות, אשר זמין רק על iPads עבור עכשיו (סליחה, ה-iPhone 6 Plus משתמשים). זה מגיע בשתי רמות בסיסיות אחד הצידה.

להחליק על, מאפשר לך מזח אפליקציה על הצד של המסך מהירה אינטראקציה. אתה יכול לסחוב מהחלק העליון כדי להציג רשימה של יישומים אחרים שאפשר להכניס את הפאנל בצד.

עוד תכונה מתקדמת נקרא תצוגה מפוצלת. בשקופית על האפליקציה הראשית היא באפור, אבל פיצול להציג שתי אפליקציות לעבודה בו זמנית. אתה יכול לעבור בין יישומים, לשנות את החלוקה יחס, הקש לתוך קישורים (לדוגמה, כתובת אינטרנט או מפה הכתובת) רלוונטי האפליקציה יופיע, גם תצוגה מפוצלת.

וידאו אפליקציות כמו ESPN לקבל אפשרות נוספת – הפעל את הווידאו קטן, צף חלון אתה יכול להזיז ולשנות את גודל, בזמן שימוש באפליקציות אחרות כרגיל.

אפל הבטחות תמיכה עבור פונקציות אלה הוא די קל, מאז הרבה של העבודה כבר נעשה עם אוטומטי פריסה וגודל כיתות עבור iPhone 6/6 פלוס גרסאות של האפליקציה.

עכשיו חדשות רעות. iPhones הם השאירו בחוץ, אבל אז הם אייפדים מבוגרים. להחליק על יהיה זמין טבליות iPad אוויר ו-iPad mini 2. יותר עוצמתי, תצוגה מפוצלת יהיה זמין רק באייפד אייר 2.

מפות

אפל עדכון מפות כדי לתמוך בתחבורה ציבורית. הוא תומך את הכל אוטובוסים כדי מעבורות, אפילו כולל מסלולי הליכה בין תחנות. אפל אפילו מיפה גדול תחנות רכבת תחתית אז מפות יכול להוביל אותך למקום הבא אפילו מתחת לאדמה.

בכל מקום שאתה הולך, מעניין בסביבה מיקומים יכול להיות שנצפו עם ברז אחד. ו-Apple יש להציב סימן ברור אם מיקום זה תומך ב-Apple Pay.

המעבר תמיכה תשיק מספר לנו מדינות, יחד עם לונדון, טורונטו, מקסיקו סיטי, ועוד הרבה ערים סיניות.

הקלדה

אפל מביאה שיפורים נוספים ל-iPad עם מעודכן מקלדת, אשר אפל שיחות QuickType. זה מראה עכשיו קיצורי דרך עבור פעולות נפוצות כמו לחתוך/להעתיק/להדביק. המקלדת גם זוגות כמו משטח מגע, אתה יכול להשתמש בשתי אצבעות כדי להזיז את הסמן ובחר טקסט כמו שאת עושה עם המחשב הנייד אפילו בלי להגיע אל תיבת הטקסט.

iPads גם תמיכה ממשית, פיזית קלידים ו-iOS 9 יעשה את זה קל כדי לגלות מועיל קיצורי דרך, כולל אלה על אפליקציה מיתוג.

חדשות

iOS 9 יציג חדש native app – חדשות. זה Flipboard-כמו התקנה, שבו אתה בוחר את תחומי העניין שלך ואת היישום מציע רשימה אצרה של חדשות ממקורות מתמיד חדשות זרם שנקרא "בשבילך". הוא משתמש מתקדמים בלמידה חישובית כדי להבדיל בין מעל אלף נושאים, אז זה באמת יכול לחזור על האינטרסים שלך.

כמו עם סירי, זה קורה על המכשיר אז את הרגלי הקריאה נשמרים פרטי. ככל שאתה משתמש באפליקציה, ככל שזה יהיה ללמוד על מה שאתה אוהב.

חדשות תשיק בארה " ב, בריטניה ואוסטרליה בהתחלה.

הערות

את חידשה הערות app עכשיו יש עיצוב טקסט אפשרויות זמינות ללכת עם שימושי מקלדת חדשה. זה גם עושה את זה קל ליצור רשימות, להוסיף תמונות וציורים לבית הערה. אתה יכול להשתמש את שיתוף תפריט כדי להוסיף קיצורים הערות.

הערות יסונכרנו Mac שלך על iCloud.

המכונית לשחק

אפל רכב ממשק להשתחרר מן החוטים, יופיע על מכוניות הנתמכים אפילו כאשר הטלפון שלך הוא בכיס שלך. זה יהיה להפעיל אפליקציות מ יצרני רכב עבור עמוקה יותר אינטגרציה ובקרה של את אותו הדגם.

יצרני רכב יכול להשתמש טוב יותר מסכי גם רחב יותר, עם שיעור גבוה יותר של ספירת פיקסלים.

שונות

כל זה נשמע די מגניב, אבל אתה עלול להיות מכווץ ב " כואב תהליך השדרוג. החדשות הטובות הן שבזמן עדכון OTA ל iOS8 היה דורש 4.6 ג 'יגה-בתים של שטח פנוי חופשי להתקין את הגרסה החדשה – iOS 9 – צריך רק 1.3 ג' יגה-בתים של אחסון כדי להוריד ולהתקין.

בחשבון ה-iCloud שלך יהיה גם יותר מאובטח הודות אימות שני הפקטורים (זה היה בערך בזמן הזה הוצג).

כמו ב-Mac OS, iOS 9 יעשה יותר שימוש נרחב במתכת גרפי של ממשקי Api – מהיר יותר, יעיל יותר דרך לדבר עם האייפון (או האייפד) GPU. אפל מבטיחים 1.6 x לשפר את הביצועים, תוך חיתוך CPU תקורה על ידי חצי.

הגרסה החדשה של iOS יותר כוח יעיל, כמו גם, ואת זה צריך מאפשרת לך ללחוץ תוך שעה נוספת. יש חדש בהספק נמוך, המתחלף מדי, אשר יוסיף שלוש שעות נוספות בממוצע.

זה על הנקודות החשובות ביותר על iOS 9. שוב, iOS 9 נכנס בטא ציבורית בחודש הבא – iOS הראשון – והוא יהיה זמין עדכון חינם בסתיו הקרוב לכל המכשירים כיום הפעלה iOS8 – גם המבוגרים.

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.