הערה סמסונג גלקסי 5 תכונת ה-USB Type-C נמל

הערה סמסונג גלקסי 5 תכונת ה-USB Type-C נמל

בדיוק בזמן כדי לסתור סוני היא הבחירה לנווט נקה של המתעוררים USB Type-C מגמה בינתיים, צצו דיווחים שלטענת סמסונג היא ליישם את הממשק החדש עתידיים של גלקסי 5. ראוי לציין כי יתמוך USB 3.1, שאולי הפך שם נרדף Type-C ייעוד, אך למעשה הוא ייחודי סטנדרטי.

ברור נוחות של הפיכה התקע בצד, לאחר USB 3.1 Type-C על הטלפון שלך אומר העברת מהירות של עד 10Gbps עם התקנים תואמים. זוג סטנדרטים גם מביא תמיכה 1.5 ו-3 זרמים לשיפור אספקת כוח.

בתעשייה יש גם חשף נוספים המפתח המפרט של העתיד-high-end phablet. גודל המסך יהיה להגדיל את 5.89 ס " מ, למרות השמועות לקפוץ 4K רזולוציה זה לא יקרה, המקורות טוענים. הגדלת תצוגה אלכסוני מגיע עם ירידה עובי, המודל החדש טיפ כדי להיות 7.9 מ "מ עובי, בהשוואה הנוכחי Galaxy Note 4 של 8.5 מ" מ פרופיל.

קיבולת סוללה צוטט ב-4,100 mAh, שדרוג משמעותי על פני 3,220 mAh קיים מודל. עוד גרסה משופרת של ה-S-pen יעשה את זה אל הערה 5, אבל זה לא סביר שמישהו ציפה לזה כותרת תכונה של ההרכב יהיה בפנסיה. אנדרואיד 5.1.1 הוא גרסת מערכת ההפעלה של הטלפון בפיתוח פועלת כיום.

עד כה הקונצנזוס הוא כי החכם יהיה מופעל על ידי מעבד ה-Exynos 7422 צ ' יפ, גרסה מותאמת של 7420 נמצא הנוכחי Galaxy S6. ספידי UFS 2.0 זיכרון של הדגל יהיה גם ביצעו מעל הדגם הגדול יותר.

הערה סמסונג גלקסי 5 זה יותר סביר הולך להיות רשמי IFA בברלין ספטמבר. מתקבל על הדעת כפי כל הנ " ל אולי נראה, יש עוד מספיק זמן כדי שדברים ישתנו.

מקור 1 מקור 2 (שניהם קוריאה) | באמצעות

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.