אנדרואיד 5.1.1 עבור Samsung Galaxy S6 ו-S6 edge הוא עכשיו רשמית

אנדרואיד 5.1.1 עבור Samsung Galaxy S6 ו-S6 edge הוא עכשיו רשמית

את רגע זה סוף סוף נגמר עבור הבעלים של סמסונג האחרון הדגל. הקוריאני הענק הדגל של הצמד רשמית מקבל אנדרואיד 5.1.1 OTA. העדכון כבר המיוחל עבור שני פופולריים מאוד מכשירים, כמו הקודם, קטעי וידאו ו דליפות הציעו, T-Mobile יחידות בארה " ב נמצאים במקום הראשון עבור מערכת ההפעלה החדשה.

גוגל האחרון של לבנות כבר סביב במשך זמן רב, אבל, אימוץ על ידי יצרנים כבר ממש לאט. אבל, היו כמה יוצאים מן הכלל, כמו ה – LG G Flex2 ובאופן טבעי, רוב מכשירי נקסוס. סמסונג לא די מהר להביא את המילה האחרונה קוד ה-S6 זוג, אבל את זה הוא בין הראשונים, ובהתחשב כל TouchWiz שינויים שבאים עם העדכון, זה היה יכול להיות הרבה יותר גרוע.

האריזה עצמה היא כרגע זמינה עבור דגמים SM-G925T ו-SM-G920T והוא מגיע כקובץ OTA , אם יש לך סבלנות לחכות רול-out, או, תקן Samsung Kies עדכון. זה מביא הרבה תיקוני באגים המכשירים, כמו גם כמה שיפורי ביצועים. מעניין מספיק, סמסונג יחד גם כמה תכונות חדשות, שרובן נובעות ישירות מן המשוב של משתמש.

אנדרואיד 5.1.1 על ה-Galaxy S6 ו-S6 edge ו-TouchWiz לבוא עכשיו עם פשוטה חשיפה שליטה ברירת המחדל של ממשק המצלמה, פאראלקס טפט ואפקטים רבים tweaks קטנים אחרים, כמו היכולת להסיר S מאתר חיבור מהיר כפתורים טופס ההודעות – רבת עין-כאב עבור הרבה של סמסונג משתמשים.

שמועות המדינה Galaxy Note 4 הוא הבא בתור אנדרואיד 5.1.1 OTA, מתישהו עד סוף יולי. באשר לשאר סמסונג את המכשיר של ההרכב, אנחנו יכולים רק להניח כי מכשירים חדשים כמו " ניו-סדרה E-series תקבל את זה בסופו של דבר, אבל יותר מדגמי הדגל אולי לא לחתוך. שום דבר לא רשמי עדיין, אז אנחנו נדאג לעדכן אתכם ברגע שמגיע מידע נוסף זמין.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.