תוכנה זו הבטחות להביא כוח לגעת בכל טלפון חכם

תוכנה זו הבטחות להביא כוח לגעת בכל טלפון חכם

את מושלמת "clickbait" לא? ובכן, זה בדיוק מה שחשבנו עד לקחנו מבט שני ב-YouTube הדגמה וידאו, באדיבות אוניברסיטת מישיגן המחשב מהנדסים (ערוץ רשמי והכל).

זה נשמע כמעט טוב מכדי להיות אמיתי, אבל הטכנולוגיה נראה די מתקבל על הדעת והיוצר – יו-Chih טונג יכול להיות על משהו גדול, למרות דילוג להזכיר את Mate Huawei S שלו רשימה של חיל-רגיש טלפונים ניידים. זה טעות קטנה, לעומת זאת, יכול להיות נסלח בקלות ברגע שאתה שומע רק כמה גאוני שלו לסחוט ונמרץ זיהוי מגע הגישה למעשה.

המערכת מבוססת אך ורק על רמקול ומיקרופון משולבת, משהו בהגדרה נוכח כמעט כל מכשיר שם. כאשר התוכנה פועלת, הוא פולט צלילים בתדר גבוה יותר מאשר 18 kHz – לא ברור לבני אדם, אך עדיין בטווח של המכשיר נמצא המיקרופון. עכשיו, באמת חכם חלק – התוכנה מיועדת לזהות שינויים של הרגע את גל קול זה מתרחש כאשר המשתמש לוחץ או נוגע בטלפון קצת יותר קשה. באופן טבעי, החלק המסובך באמת הוא כדי להבדיל בין השינויים לבודד את הרעש, אבל לפי ההדגמה, המערכת מראה הבטחה גדולה, מופיע כבר עובד.

עכשיו, לפני שאתה שואל, לא נראה להיות יישום הדגמה או כל קוד זמין עדיין. עדיין, זה מעודד לראות כי חוקרים באוניברסיטה של מישיגן כבר יש לי כמה רעיונות מעשיים עבור העתיד השלכות, אשר יכול בקלות להפוך את זה סוף שימושים להיות מאוד מועיל.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.