אפל, המתחרה על אמזון אקו פי הדיווחים, יש זיהוי פנים

אפל, המתחרה על אמזון אקו פי הדיווחים, יש זיהוי פנים

מאז של אמזון אקו קו חכם, רמקולים אלחוטיים היה הרבה יותר מוצלח ממה שכולם ציפו, זה הגיוני. עכשיו כל חברה גדולה בעולם הטכנולוגיה מרחב רוצה להוציא מתחרה עבור Alexa-touting התקנים. גוגל הודיעה ההסתערות שלה לתוך החלל הזה ב i/O הישיבות בשבוע שעבר, וכעת נראה כי אפל עובדת על כזו הצעה משלו.

על פי דו "ח חדש מכשיר זה אולי מעניין ספורט מצלמה מובנת, זיהוי פנים תכונות יבטיח את הגאדג' ט שיודע בדיוק מי הוא מדבר זה בכל זמן נתון. זה היה ברור עזוב את זה באופן אוטומטי להגיב נוכחות של אנשים שונים בחדר בו היא ממוקמת, במהירות עוצרת כל אחד העדפות. לדוגמה, אתה יכול ליהנות הגדרות מסוימות עבור האזנה למוסיקה, כמו גם הוראות ספציפיות עבור החכם שלך נורות, גיזמו היה לקחת את כל זה בחשבון.

למרבה הצער זה לא חקוק באבן, עדיין עם אפל מבטלת את המצלמה המשולבת עדיין להיות אפשרות. זה אומר שהמוצר לא קרוב להשיק בשלב זה. למעשה, זה אמור להגיע גם בסוף השנה או, סביר יותר, ב-2017.

החכם המצלמה יהיה מסודר הבחנה תכונה עבור אפל, המתחרה של אמזון אקו ו-Google הביתה, אבל הנגד הוא בטוח כדי להתחולל נתן את כל הפרטיות ההשלכות של מכשיר זה 'שעונים' מי נמצא בחדר עם זה כל הזמן.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.