גוגל תמונות APK פירוט מגלה נקסוס משתמשים יכולים לקבל ללא הגבלה ברזולוציה מלאה העלאות

גוגל תמונות APK פירוט מגלה נקסוס משתמשים יכולים לקבל ללא הגבלה ברזולוציה מלאה העלאות

הנה חדשות טובות עבור נקסוס בעלי אוהב לקחת הרבה תמונות וסרטונים. על פי אנדרואיד המשטרה, APK פירוט מגלה קוד זה מרמז על מכשיר נקסוס משתמשים יכולים להעלות כמות בלתי מוגבלת של המקורי איכות התמונות, זה לא נחשב נוגד את האחסון ב-Google Drive ההקצאה.

זה יהיה מועיל ביותר לנקסוס הבעלים של המכשיר כפי שאין להם אפשרות הרחבת זיכרון לאחסון תמונות, קטעי וידאו ותקשורת. זה הגיוני ל-Google לספק את זה מחווה נחמדה כמו 4K טלוויזיות והתקשורת הפכה שכיחה יותר בקרב הצרכנים משקי הבית.

זכור ש-Google תמונות חנויות כמות בלתי מוגבלת של תמונות מקסימאלי של 16MP וידאו נשמרים ב מקסימלית של 1080p רזולוציה. אז אם אתה באופן קבוע לקחת את קטעי וידאו ב-4K ברזולוציה להסתמך על גוגל תמונות כדי לגבות את כל המדיה שלך, שלך בנוחות סרטונים שהועלו יהיה למטה שנדגמו כדי 1080p אלא אם כן אתה מעדיף את המקורי רזולוציה על חשבון במהירות לוקח את האחסון ב-Google Drive.

אני מקווה שגוגל להחליף תכונה זו עבור מכשירי נקסוס בקרוב. אולי זה יכול לבוא עם החדש של גוגל נקסוס התקנים אשר נמצאים עדיין תחת מעטה של סודיות כפי שזה עדיין מוקדם מדי כדי לדעת מתי הם עשויים להיות זמינים.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.