לא בטוח מה של אמזון אלקסה שירות? Echosim.io מאפשר לך לבדוק את זה באינטרנט

לא בטוח מה של אמזון אלקסה שירות? Echosim.io מאפשר לך לבדוק את זה באינטרנט

אפילו אם אתה לא מעוניין במיוחד בכל מסייע דיגיטלי, AI, אוטומציה בבית סצנה, רוב הסיכויים הם שאתם לפחות קצת מוכר עם פרויקטים כמו Cortana של מיקרוסופט או של אפל Siri. אמזון אלקסה או אקו אולי גם נשמע מוכר, אבל, בשל שלהם המתחיל ועדיין רעיוני, פיתוח הטבע, נותרו מעט נגישה על ידי משתמשים רבים. עם זאת, עם שתי גוגל, אפל כבר עומדים בתור שלהם מציע את השווקים המתעוררים נישה, שירותים רבי עוצמה כמו של אמזון אלקסה שלהם חומרה מימושים עשוי להיות הדבר הגדול הבא בענף.

אז מה הקטע עם אלקסה בכל מקרה, מה הוא יכול לעשות בשבילי? ובכן, זה בדיוק מה סאם Machin החליט להציג עם Echosim.io – הדגמה של עוצמה אלקסה שירות הדפדפן. זה נחמד הפרויקט התאפשר הודות אמזון מתמשך מאמץ כדי להפיץ את הפלטפורמה שלה במכשירים חכמים, מחובר אליו, כלומר את אמזון אקו, נקודה הקש על. זה הוא דרך מצוינת לחוות את אלקסה, כמה חכם הוא הפך לפני שאתה בוחר לקנות את אחד המכשירים האלה ולראות אם זה עובד בשבילך, או אולי אפילו לבנות פרויקט שלך סביב זה.

זה נכון, אמזון פתחה את אלקסה API יחד עם הזמנה מפתחים tinkerers לחקור ולנצל זה את הפרויקטים שלהם. מקוון ענק אפילו לאחרונה פרסמה מדריך שימושי על איך לעשות בעצמך DIY אקו המכשיר, המבוסס על פאי פטל. לאור שני אפל, גוגל כבר עובדת על מתחרה שירותים ומכשירים, זה הוא ללא ספק דרך נהדרת לשניהם מראש אלקסה ולהרחיב את להגיע.

ואם לא איכפת לך, זה כבר די חזק שירות. לא רק זה יכול למשוך מידע שונים, כמו תחזיות, חדשות, דוחות ושאילתות חיפוש מהאינטרנט, אבל תודה כמה מרשים של צד שלישי תמיכה, זה כבר משולב עם מגוון שירותים אחרים, כמו Uber, דומינוס פיצה ועוד מספר פופולרי הביתה פלטפורמות אוטומציה, המאפשר ביעילות לקחת את התפקיד של מרכזי בבית smart hub.

אפילו אם אתה מחליט לחכות כל הבינה המלאכותית, אוטומציה קונספט, בוגר Echosim.איו עדיין שווה לבדוק עבור הצצה מהירה על מערכת הבית החכם העתידי. אנחנו גם אשמח לשמוע את דעתכם בתגובות. אתה אוהב את הרעיון. ואת מי אתה מהמר על המתעוררים גזע?

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.