המסתורין Sony את הטלפון החכם זוהו על GFXBench

המסתורין Sony את הטלפון החכם זוהו על GFXBench

סוני הייתה עסוקה עם הרבה לדמיין מחדש בתוך שלו smartphone ההרכב לאחרונה. עם "Z" סדרת עכשיו באופן רשמי בספרי ההיסטוריה לבין המבוא של החדש "X". את הכינוי במקומו, עם מכשירים כמו ה – Xperia X ו-X ביצועים, כמו גם אחר החדש Xperia XA ההרכב, לשמוע על חדש ומסתורי Sony מכשירים בקושי מבודד התרחשות.

עם זאת, זה לא הופך את הגילויים האלה פחות מרגש, כנ " ל סוני 24UJ95LH34QX77B1, לאחרונה זיהה את GFXBench מסד הנתונים. המודל דובים די הרבה דמיון כדי Xperia X ביצועים. זה משתמש Qualcomm Snapdragon 820, יש גם 3GB של זיכרון RAM, מה שהופך אותו קרוב אח הנוכחי Sony הדגל. התצוגה שלו יש גם רזולוציה של 1920 x 1080 פיקסלים, אבל, למרבה הפלא, הגודל שלו הוא מופיע כ 5.1-ס "מ, במקום 5.0-ס" מ על ה-X ביצועים.

יש לזכור כי GFXBench משקפי הקריאה נלקחים מתוך המכשיר של משתנים פנימיים, ולכן הם נוטים כמה טעויות, אשר יכול להסביר קטנים 0.1 אינץ ' משנה. עם זאת, ישנם כמה אחרים יותר הבדלים בין שני המכשירים, כמו גם. לדוגמה, המצלמה ההתקנה על המכשיר לא מזוהה מורכב 21MP הראשי היורה 12MP selfie אחד, במקום 23MP, בנוסף 13MP משולבת על Xperia X ביצועים.

כל הדברים נחשבים, אולי אנחנו מסתכלים לגמרי המכשיר החדש, עם זאת, יש גם את האפשרות הברורה כי זה שינוי קטן על Xperia X ביצועי עדיין tot הזן את ההרכב או אולי אפילו אזורי שינוי.

נשמח לשמוע מה דעתך על דבריו.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.