היישומים הטובים ביותר ומשחקים של השבוע

היישומים הטובים ביותר ומשחקים של השבוע

Adobe ניצוץ

Adobe ניצוץ מאפשר לך ליצור אנימציה תוכן מולטימדיה דקות. יש Adobe ניצוץ דף זה מאפשר לך ליצור עלונים, דפי אינטרנט, הזמנות, מצגות, דוחות, תיקים, וכו'. אז יש Adobe ניצוץ פוסט זה מאפשר לך ליצור אנימציה, תמונה או וידאו, פוסטים יכולים להיות משותפים כמו סרטונים או תמונות חי. לבסוף, יש Adobe ניצוץ וידאו, המאפשר לך ליצור סרטוני אנימציה עם קול ואפקטים חזותיים. כל שלוש אפליקציות לבוא עם חבורה של תבניות וגופנים כדי לגרום לעצב משהו יפה, משהו מאוד קל.

Adobe ניצוץ דף

Adobe ניצוץ פוסט

Adobe ניצוץ וידאו

Swysh

Swysh היא מחווה מבוססת נגן מוסיקה עבור iOS. את גל בטלפון שלך אתה יכול ללכת על המסלול הבא, נשארו הקודם, ולקראת לך כדי להשהות או לעצור. את המחווה הרגישות הניתנים להתאמה אישית, אתה יכול לקבל את האפליקציה לנטרל אותם כאשר הטלפון נמצא בכיס שלך, או כאשר אתה הולך.

iOS

Mathpix

Mathpix מאפשר לך להשתמש במצלמה של הטלפון שלך כדי גרף או לפתור מודפס או בכתב יד משוואות מתמטיות. Mathpix יש תמיכה חשבון, שברים, משוואות אלגבריות, שורשים, לוגריתמים, טריגונומטריה, אינטגרלים, נגזרות, סדרה אינסופית עם תמיכה אלגברה לינארית, מטריצות, multi-קו משוואות בקרוב.

iOS

TickTick

TickTick הוא מקיף רשימת app עבור הטלפון שלך לבין מחשב לוח. זה מראה את כל המשימות הקרובות שלך, מאפשר לך להוסיף תיבות סימון, לוח שנה כדי להציג את המשימות לפי תאריך, שחוזר על עצמו משימה האפשרות, היכולת להוסיף משימות מתוך הדוא " ל, העלאת קבצים אל משימות, תיוג, אינטגרציה עם יישום לוח השנה, התזכורות מבוססות מיקום, לסנכרן בין מכשירים, יישומון, ו-Apple Watch/Android wear תמיכה.

iOS • אנדרואיד

אחים: סיפורן של שני בנים

אחים הוא לשבחי הביקורת מסוף ו-PC המשחק הזה מצא את דרכו iOS בשנה שעברה, זמין כעת על אנדרואיד. פשוט אבל מרתק, משחק, עמוק מעורבים הסיפור של המשחק מדגיש. הפקדים גם מתורגם גם מעל מן הבקר למסך המגע. שווה לקנות, במיוחד כיום מחיר מוזל על אנדרואיד.

iOS • אנדרואיד

MMX לטפס היל

MMX לטפס היל הוא משחק מירוצים עם קצת משוגע, מעל פיזיקה מבוסס משחק. אתה שולט את הרכב בצד מעוות מסלולים מוזר אובייקטים, כל הזמן מנסה לא ליפול ולסיים את המשחק. זה כמו ראסינג לטפס היל, אבל יותר טוב.

iOS • אנדרואיד

עיוות משמרת

עיוות המשמרת הוא משחק פאזל שבו אתה צריך להנחות את הבחורה והמלווה שלה דרך מבוך-כמו תא על ידי swiping על הקוביות עד שאתה לפתור את הפאזל.

iOS

קורס העונה.

קורס העונה הוא משחק שבו אתה משחק כמו בעלי חיים שונים ואת צריכה להיתקל אנשים, לדעת עליהם. ישנם מספר רמות כדי לבטל את הנעילה, עם קרבות בוס, אתגרים, unlockable חיות, שדרוגים, כוח קופצים, ועוד.

iOS • אנדרואיד

עז סימולטור בזבוז של מקום

זה עז סימולטור אבל בחלל. מה לא (דיס)?

iOS • אנדרואיד

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.