היד חושף מאלי-G71: ארכיטקטורה חדשה עם עין על VR

היד חושף מאלי-G71: ארכיטקטורה חדשה עם עין על VR

הנה צד של GPU ללכת עם זה החדש Cortex-A73 מעבד. מאלי-G71 הופך את המעבר בארכיטקטורה חדשה, Bifrost (T880 זה מחליף את כל הדרך עד T6xx בשימוש מידגארד, שימוש מוקדם ככל 2012 עבור ה-Nexus 10).

את G71 מתמקד בשני דברים – Vulkan ו-VR. Vulkan הוא גרפיקה חדשה API, אשר נועדה לספק ביצועים גבוהים בשני שולחנות עבודה ומוביילים.

עבור VR, GPU החדש תומך multiview API, בעיקרו מהיר, אחיד דרך להפוך את זירת פעמיים – פעם אחת עבור כל עין. מאז ההבדל מה כל עין רואה הוא קטן, יש שפע של מקום עבור אופטימיזציה.

חביון הוא גם חשוב, אז לפני חציצה נתמך – דרך לשלוח גרפיקה הנתונים VR אוזניות מהר יותר אגירה כפולה משמש מסורתית מציג. אגירה כפולה נחמד מאז זה מונע מסך דמעה, אבל זה גם אומר מסך מסגרת מאחור.

מאלי-G71 הבטחות 20% הפחתת צריכת חשמל תחת אותו עומס כמו T880. זה יהיה מהיר יותר מדי – "40% ביצועים טובים יותר צפיפות." כמו עם ה-Cortex-A73, זרוע, מנסה לעשות ביצועים גבוהים יותר נגיש בקלות על ידי ביצוע צ ' יפס קטן יותר. זה מה "ביצועים " צפיפות" – אותם ביצועים יכולה להיות מושגת קטן יותר (ולכן זול יותר) צ ' יפס.

את G71 היא מדרגית מדי. זה יכול להיות מוגדר עם עד 32 shader ליבות (עד 16 ליבות עבור T880), אז על מכשירים שיש להם את כוח, קירור, מאלי-G71 יכול להציע טונות של ביצועים.

מכשירים עם G71 GPU צפויה בתחילת השנה הבאה ועד אז 4K מציג יהפוך הרבה יותר נפוץ (במיוחד VR) אז כל הביצועים יהיה למטרה טובה.

הכה את מקור הקישור לעוד הסבר מעמיק של השיפורים במאלי-G71 ו Bifrost.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.