סמסונג אולי תתרחק בבית GPU כרגע

סמסונג אולי תתרחק בבית GPU כרגע

סמסונג יש הרבה להתרברב על היום הנייד של הסצנה. הקוריאני הענק טק הצליחה להישאר בחוזקה על החלק העליון של בפראות-שוק תחרותי עבור די הרבה זמן עכשיו, אז זה בהחלט עובד נוסחה להצלחה. חלק גדול מזה, לפחות בשנים האחרונות, היה להתרחק כללי שבב ואדריכלות לקראת בבית התפתחות Exynos טכנולוגיה.

סמסונג הסיליקון הוכיח את עצמו די חזק ומגוון וכתוצאה מכך שוק עיקריים פגע. אבל, למרות כל זה בהתאמה אישית הטכנולוגיה שנכנס Exynos SoCs, עובדה היא כי סמסונג עדיין מסתמך על תקן היד גרפיקה צ ' יפס. את לכיוון גרפיקה מותאמת אישית ליבות נראה רק הגיוני יש, למעשה, כבר את הנושא של הרבה שמועות והשערות. מקורות בתעשייה, עם זאת, רמז כי סמסונג עיכבה עובד על מותאם אישית גרפיקה נייד, על ידי כל כך הרבה כמו חמש שנים.

מוקדם יותר דיווחים הציע אפשרי AMD פרטית, צעד אשר דלק בכל בית-GPU הפיתוח באופן משמעותי. האפשרות הזו היא עדיין על השולחן, אבל זה לא סביר כי סמסונג יהיה להתרחק היד של מלי צ ' יפס בעתיד הנראה לעין. ולמען האמת, יש לו סיבות טובות להישאר עם תקן התעשייה.

אחת, זרוע הוכיח שוב ושוב להיות שותף אמין, נשאר בחוד החנית של חדשנות ואספקת דומה, לעיתים קרובות ביצועים טובים יותר מאשר המתחרים, כגון Adreno ו PowerVR. עדיין, סמסונג כבר עובד כלפי מותאם אישית GPU זה בטווח הארוך. לחברה יש לכאורה הצליח למשוך מהנדסים של NVIDIA, AMD ו-Intel אמורים להוביל את המחקר, אז אפשרות כולו פיתחה ערכת השבבים Exynos הוא עדיין גבוה מאוד, אם כי כנראה לא בעוד חמש שנים.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.