סמסונג ו-LG לכאורה עובד על איריס הכרה

סמסונג ו-LG לכאורה עובד על איריס הכרה

בזכות מכשירים כמו ה – Fujitsu החצים NX F-04G ו – vivo X5 Pro, איריס זיהוי נראה הופך להיות אופנתי שוב. למעשה, הטכנולוגיה היה די מלת בשנה שעברה, השמועות היו מרחפים של LG G3 וגלקסי S5, ספינות הדגל באותו הזמן, מה שהופך את השימוש של תוספת תכונת אבטחה.

ברור, זה לא התממש, אבל, השמועות ניצתו ואת מקורות בתעשייה טוענים עכשיו כי רס " ן קוריאני שחקנים כבר עובדים על פתרונות המתאימים שלהם שהבאת איריס הכרה המכשירים שלהם. שמועות גם ללכת מעבר, בטענה כי נוכל לראות כזה טק מוקדם ככל בשנה הבאה של ההרכב.

שום דבר מזה לא אושרה באופן רשמי, אבל זה יכול להיות נכון, כפי הנ " ל Fujitsu עשה הרבה כותרות, אך ורק בגלל העסקת טכנאים חדשים. הן סמסונג ו-LG יש להישאר אופנתי ורלוונטי על דינאמי השוק הנייד ואם איריס זיהוי הבא גימיק להתחיל שיגעון, לא יכול להרשות לעצמו להיות מאוחר למופע.

ככל פרקטיות ושימושיות הולך, אנחנו לא ממש בטוח אם אלה הם כיום את הסיבה העיקרית שבגללה אני עובד על איריס זיהוי עבור התקנים ניידים. אבטחה יכול להיות, אבל רק במידה מסוימת. ספק אם החיישן החדש יעשה עבודה טובה יותר בהגנה על הפרטיות שלנו יותר מקורא טביעות אצבע, אשר רק לאחרונה הופיע על טלפונים חכמים גל משלהם. בואו נודה בזה – אנחנו רוצים להיראות ולהרגיש מגניבים כמו אפשרי בעת השימוש שלנו חדש ונוצץ טלפונים קשתית זיהוי נראה מושלם צעצוע חדש לשחק איתו. למען האמת, עם זאת, אין באמת שום דבר לא בסדר עם הרצון הזה, כפי שהוא פותח את הדרך אפילו ווילדר חידושים מדהים טק.

מקור (בקוריאנית)| באמצעות

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.