סמסונג טוען נגד $548 מיליון התשלום

סמסונג טוען נגד $548 מיליון התשלום

Samsung ו-Apple עדיין קשור מתיש המשפט בקרבות על הנייד שלהם עסקים. אחד במקרה מסוים בולט בין קבוע בים של תביעות – זה הסתיים עם העירייה $930 מיליון דולר פרס אפל לסמסונג זכויות היוצרים של הפרות.

עם זאת, נראה כי המלחמה תימשך, כמו סמסונג עכשיו דנים על פסק הדין והיא ביקשה משפט חוזר, חולק על אמר " בסדר. זה לא ממש מפתיע ששתי הטיטאנים מתכוונים להילחם עד הסוף.

רק סיכום קצר על מפרך המשפט הקרב עצמו. בתחילה אפל הגיש עצום של 2 מיליארד דולר לתבוע את היריבה הקוריאנית, אשר לאחר המשפט הראשון, היה הביא את $930 מיליון דולר. כמה retrials אחריו, הראשון זכתה סמסונג כדי לבטל סביב 450 מיליון דולר קנסות, אשר אפל מאוחר יותר הביא על 160 מיליון דולרים. הערעור החדש על ידי סמסונג טופס בחודש שעבר הסתיימה עם ניצחון חלקי והסכום היה הביא $548 מיליון דולר.

השלב ההזמנה על ידי סמסונג הוא עוד לבקש משפט חוזר. החברה פנה אל בית המשפט הפדרלי לערעורים בארה " ב בתקווה להפוך את יתרת דמי. התרחבה מבקש תיק עם מלא 12-השופט סגל, בטענה כי קודם שלושה חברים היה צודק בהחלטתו. ציטוט של סמסונג עורכי דין:

שלא כמו שטיחים, כפיות, ופשוט באובייקטים מכני, טלפונים חכמים לשלב מאות או אלפי אחר טכנולוגיות פטנט, וזה ללא עוררין פה זה העיצוב של Apple פטנטים טוען רק חלקית, תכונות משניות של מכשירים כאלה.

אנחנו יכולים רק לצפות כי אפל התגובה של הערעור השני שייצא בקרוב. הסכסוך הזה באמת נראה יוצא משליטה, ובשלב הזה, זה כל אחד יכול לנחש לאיזה כיוון העניין להתנדנד. אנחנו לפקוח עין על הקרב ואעדכן אותך פעם אחת מידע חדש מגיע.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.