אמזון אש OS 5 תצוגה מקדימה עכשיו החוצה מבוסס על סוכריה על מקל

אמזון אש OS 5 תצוגה מקדימה עכשיו החוצה מבוסס על סוכריה על מקל

בטוח, ייתכן ש-Google כבר לשים את אנדרואיד M Developer Preview, אבל אמזון הוא רק עכשיו מתחיל סיבוב כדי לבסס את האש OS על המהדורה הקודמת.

היום המגה-המשווק הודיעו על תצוגה מקדימה מפתח משלו, על אש OS 5. זה איטרציה של אמזון מבוססי מערכת ההפעלה אנדרואיד תהיה באמצעות Lollipop codebase.

אם אתה מפתח, אתה יכול לנסות את זה עכשיו, אבל אם אתה רק צרכן נדנדה אמזונה המכשיר אתה צריך לחכות עד "מאוחר יותר השנה", כאשר אש OS 5 ישוחרר באופן רשמי.

העובדה אמזון הוא רק עכשיו באמצעות Android Lollipop כבסיס שלה מפוצל גרסה של מערכת ההפעלה לא אמור להיות מפתיע, בהתחשב בעובדה עדכון אש מערכת הפעלה אשר משמש KitKat קוד רק יצא התקנים בתחילת מאי. אז זה די ברור שעד אש OS 5 (מבוסס על סוכריה על מקל) יהיה למעשה, גוגל פרסמה אנדרואיד M כבר.

האש OS 5 Developer Preview יכול להיות מותקן על אש HD 6 או אש HD 7 לוח. אם אתה לא צריך אחד כדי לבדוק, אמזון מציעה לך 50 $הנחה על אש HD 7. אתה לעומת זאת צריך להיות רשום מפתחים כדי לנצל את היתרונות של עסקה זו. את כל התהליך מתואר בפרוטרוט את מקור הקישור שלהלן, אשר גם היא איפה אתה יכול למצוא את הקישור על האש OS 5 הורדה.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.