אפל פטנט על חומר זה יכול לעשות משם עם אנטנה קווים

אפל פטנט על חומר זה יכול לעשות משם עם אנטנה קווים

אין ספק כי אנשים נהנים הפרמיה להרגיש unibody מתכת גאדג ' טים. לאחרונה זה הפך להיות אפילו יותר אופנתי, אשר נראית לרוב כולם לטעמך, אם שלנו סקר בנושא זה כדי להאמין. אבל מתכת החיצוני מביא על סט של אתגרים, במיוחד על טלפון סלולרי, כמו אלחוטית רדיו מכל הסוגים, כמו רשת, מודם, Wi-Fi ו-NFC לא ממש לוקח את מארז מתכת גם טוב וגם לא להיות מושפע לשחק יפה זה עם זה. על פי המראה לבד.

זה יצר צורך הרבה חכמה פתרונות הנדסיים, כמו לשמצה פלסטיק אנטנה שורות על גבי ה-iPhone 6, או דומה מוסיף על HTC one M9. ב – unibody, זה יכול להיות די כעור ולפי האחרונות מידע, קופרטינו ענק מצא דרך לפתור את הבעיה. במקום ללכת על דרכים לעקיפת הבעיה, גימיקים, אפל יש לכאורה נוצר והוא הגיש פטנט חדש חומר מרוכב זה נראה בדיוק כמו anodized מתכת ועדיין מאפשר גלי רדיו עוברים דרך.

טכנולוגיה חדשה זו פוטנציאל להפוך בעתיד אפל עיצובים אפילו נקי, מבריק יותר. הברור ביותר להשתמש למתחם היא להיפטר אנטנה שורות על מכשירים, אבל זה יכול בקלות הסוואה אחרים תכונות חזותיות על מכשירי מתכת. לדוגמה, ה-trackpad על ה-MacBook יכול להיות בצורה חלקה יצוק ביחד עם שאר מסגרת, וגם דברים כמו התנגדות כפתורים. אבל, זה באמת הכל תלוי חומר חדש של תכונות פיזיות, כמה רחוק אפל מתכוונת לקחת הפיתוח שלה.

בתקווה שנראה את הטכנולוגיה החדשה מועסק על הקו הבא של מכשירי iphone, אשר סביר להגדיר מגמה על שאר התעשייה, כמו גם.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.