אובונטו-על-Meizu MX4 ללכת על מכירה באירופה מחר

אובונטו-על-Meizu MX4 ללכת על מכירה באירופה מחר

הקנונית הראשונה של אובונטו החכם – ה-Aquaris E4.5 UE – יצא למכירה בפברואר השנה השנייה שלה מציע – ה-Aquaris E5 HD UE – גם בשוק. עכשיו, החברה השלישית אובונטו המכשיר, ה-Meizu MX4 Ubuntu Edition, מוגדר עבור הזמנה-רק האירופי שחרור.

נושא תג מחיר של €299 ($335), כסף וזהב גרסאות של המכשיר יוצע למכירה באירופה מחר. הם יהיו זמינים רק באמצעות Meizu בשפה האנגלית באתר.

החברה עוקבת מאוד יוצא דופן טקטיקת מכירה עבור המכשיר – לקוחות פוטנציאליים יהיה עליך ללחוץ על "אינטראקטיבי אוריגמי קיר" על Meizu באתר, עם כל ביקור הקיר חשיפת "כמות מסוימת של יומי מזמין" לרכוש את המכשיר.

"זה מכשיר עבור חובבי. אנחנו רוצים לוודא שהאנשים הנכונים לקנות את Meizu MX4 Ubuntu Edition, מהסיבות הנכונות", אמר כריסטיאן Parrino, סמנכ " ל נייד ב-Canonical.

מפרט טכני-נבון, ה-MX4 האם הוא מופעל על ידי מעבד MediaTek MT6595 ערכת שבבים עם מעבד אוקטה ליבות, ספורט 5.36 אינץ עם 1152 x 1920 רזולוציה. זה מגיע עם 2GB RAM ו-16GB של זיכרון פנימי (עם אפשרות להרחיב באמצעות כרטיס microSD), ואת חבילות ב – 3100mAh הסוללה. במונחים של המצלמה, המכשיר כולל 20.7 MP אחורית יחידה 2MP חזית היורה.

דרך 1 2

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.