נגד כיוון השעון: סמסונג, HTC, סוני ואפל לעצבן את המשתמשים

נגד כיוון השעון: סמסונג, HTC, סוני ואפל לעצבן את המשתמשים

חברות לנסות לשמור על הצרכנים שמח, אבל לפעמים הם עושים משהו זה ממש מעצבן אותם. השבוע מהדורה של נגד כיוון השעון נזכור כמה דוגמאות של חברות טעויות, כי כמו שאומרים "מי שלא יודע את ההיסטוריה של טעויות נידונים לחזור עליהם."

הדגל שלך עכשיו לא

לפני כמה שנים Samsung co-מנכ "ל ג' יי. קיי שין, אישר כי גירסה משודרגת של ה-הדגל Galaxy S4 הוא עובד. זה יהיה להשתמש Snapdragon 800 (למעלה מ-600) ולהציע LTE-Advanced קישוריות מהירה יותר מאשר וניל LTE הבסיס S4.

אולי מר שין חשב הצרכנים יהיה נרגש על ידי הגרסה החדשה, אבל התגובה שלהם היה בדיוק ההפך – לכל מי שכבר קנה גלקסי S4 היה מודאג הדגל שלהם תהפוך בקרוב השנייה הטובה ביותר רק כמה חודשים לאחר שהושק.

התראה היה מוערך אז, עכשיו זה די סטנדרטי. אנחנו ראינו Galaxy S4 Active LTE, Galaxy S5 LTE-A, לא היינו מופתעים. S6 LTE-A, כאשר זה מגיע מאוחר יותר השנה.

HTC לא למדתי את זה. השנה החברה השיקה את HTC one M9, או לא, זה היה גדול מספיק לשדרג מעל M8 לא משנה, כל זה היה האפילה על-ידי ה-M9+ כמה חודשים מאוחר יותר. זה הביא את הדרוש עדכון מסך לחיות מודרני הדגל.

אז אחד M8s בא, מביא מצלמה טובה יותר חדש (לאט יותר) ערכת השבבים הישנה, אחת M8. אז E9+ עניינים מסובכים עם 5.5" QHD, עכשיו יש לך אחד לי… אתה מקבל את התמונה, אתה לא יכול לקנות HTC הדגל בלי זה להיות מוחלף על ידי מודל טוב יותר בעוד כמה חודשים.

סוני למעשה הזה שימש כמודל עסקי – ההשקה של ספינת הדגל פעמיים בשנה. זה בגלל איך השוק היפני עובד, אבל במערב זה בעיקר נראה כמו יקר גאדג ' ט הופך להיות מיושן בעוד שישה חודשים. Sony נשבע לעצור את זה ומיד לאחר שהושק ה-Xperia Z4, הידוע גם בשם Xperia Z4v, יחד עם ה-Xperia Z3+.

רק חומרה חדשה אתה מקבל תוכנה חדשה

בזמנו עדכוני תוכנה עבור טלפונים היו כמעט לא קיים. טלפונים חכמים מודרניים חדשים גרסאות מערכת ההפעלה כמעט כל שנה את החלק של הדגל ניסיון זה היצרנים להשקיע יותר מעדכן אותם, לפחות יותר מאמץ ממה שהם מכניסים תמיכה קמצני טלפונים חכמים.

HTC נכנסת לתוך זה ב-2014, כאשר הודיע 2012 דגמים, אחד X ו-one X+, לא רואה את אנדרואיד 4.4 KitKat. זה תיקתק אנשים אחרים 2012 המכשירים היו מקבלים את העדכון.

HTC לא הצביעה של Nvidia, ערכת השבבים הספק אשר לכאורה לא מציעים תמיכה. HTC בדקתי את עדכון ה-Qualcomm-על-הגרסה האמריקנית של ה-one X, אך בסופו של דבר ביטל את התוכניות האלה.

החברה למדתי מהחוויה הזו וזה M7 ו-M8 אחת הבטיחו מהירה Lollipop עדכונים בתוך 90 ימים. HTC פספסת את המועד M7, אבל לפחות הוא העביר את העדכון.

Microsoft נטוש דור שלם של טלפונים כאשר חשף Windows Phone 8. WP7 התקנים יהיה דחף גרסה 7.8 אבל זה לא באמת קרוב ל-8 כמו שזה נשמע. טלפון Windows 8. היה שונה לחלוטין חיה מבפנים, זה היה יותר במשותף עם Windows RT מאשר זה עם WP7.

את הקפיצה ל-Windows 10, ימשוך פחות ire – כל WP8-מנהל Lumias מוזמנים, אפילו אלה עם 512MB RAM (אם כי אלה יסבלו מגבלות מסוימות). אפילו חלק את מספר הלא-Lumia Windows מכשירי הטלפון לטעום 10.

אה, תפוח

לאפל יש נרחבת רקורד של בהרגזת צרכנים, אבל זה בדרך כלל מתאושש את הדור הבא על-ידי איזה זמן אנשים שכחו על זה. בדרך כלל חברה אחרת של טלפונים נמצאים מבצע את אותם חטאים.

האייפון 4 היה סוער במיוחד השיגור. זה היה יפה מסגרת מתכת חשופים בחוץ, אבל מאז זה הוכפל כמו אנטנה זה אומר איך אתה מחזיק את הטלפון משפיע על איכות הקליטה. כפי שסטיב ג ' ובס אמר: "רק להימנע מחזיק את זה ככה". טלפונים אחרים היו בעיות דומות ו-iPhone 4s היה מתקדם יותר אנטנת שביטלה את הבעיה.

אנשים גם התלוננו על כתמים צהובים על המסך שלהם, אבל אלה היו כביכול דבק המשמש בייצור של התצוגה, והוא ייעלם בתוך כמה ימים.

אפל המשיכה להשתמש מתכת, עוטף את כל הגב של אחר כך בדור האייפונים. זה הולידה בעיה נוספת, הכי גלוי בעולם הגדול iPhone 6 Plus – מתכת מכופף אם אתה שם את המשקל שלך על זה! זו בעיה של מדעי החומר אבל לא מוגבל ל-iPhone.

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.