האנליסט צופה אפל צופה מכירות יתחיל להאט מהר

האנליסט צופה אפל צופה מכירות יתחיל להאט מהר

שעונים חכמים הם עדיין בפיתוח נישה, כך שיש הרבה אי-ודאות בשוק. עדיין, אם מישהו היה הולך לעשות את זה בגדול מוכר מוזר אביזרים, אפל יהיה ההימור הטוב ביותר. למרות כל השיווק של החברה מאמצים לדחוף את השעון, זה נראה הראשונית באז החלה מתפוגגת ומכירות הם בדרך ירידה משמעותית. לפחות, זה מה בראד הארגריבס חוזה.

מוביל אנליסט בחברת פסיפיק קרסט ניירות ערך, עבד על אפל שעונים תחזיות בעבר. כמו בראד הבהיר במכתב ללקוחותיו, אפל שעונים עדיין צריך לנהל להכיר ואולי אפילו יעלה על 5.5 מיליון דולר מכירות, הוא ניבא על Q1 2015.

אז עם זאת ההתלהבות במהירות חזה לדעוך – מכירות בחודש השלישי ואת הרביעי הפיסקלי רבעים, אשר בתחילה הוא נאמד ב-11 מיליון, קוצץ כדי 10.5 ומספרים להקטין עוד יותר באופן דרסטי ל-2016 – 21 מיליון שעונים, במקום 24 מיליון דולר.

בראד הארגריבס בסיסים התחזית שלו על הרבה אינדיקטורים:

חנות ביקורים, חיפוש של Google של עוצמת קול, נתונים של צד שלישי, האחרונה אספקת בודק את כל מציע הביקוש אפל שעונים נפל בחדות בין הרמות הראשוניות,

חיפוש של Google של סטטיסטיקה גם לשוניות לקבלת מידע נוסף, אז המחקר נראה די נרחב. עדיין, אנחנו רק צריכים לחכות ולראות אם בעתיד הוא די קודר על התפוח לצפות ואיפה תרחיש כזה משאיר פריטי לבוש אחרים, כמו גם.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.