הערה סמסונג גלקסי 5 מעובד כוכבים, דלף וידאו

הערה סמסונג גלקסי 5 מעובד כוכבים, דלף וידאו

הערה סמסונג גלקסי 5 הוא לאט לאט יוצא של ערפול והאחרונים קצת מידע על ה-high-end פאבלט מגיע מודל 3D המוצגים בסרטון. את מעבד נחפרו על ידי בולט leakster @onleaks, מי מעריך את אמינות ב-80%, מה שעשוי מתכוון.

עיצוב עוקב מקרוב את האחרונה בגודל רגיל הדגל Galaxy S6, או למעשה S6 edge, אבל הוא הטיל גרסה של זה. המסך הוא שטוח האחורי מעוגל כלפי הקצוות בצד. זה מתבטא באופן דומה דק מסגרת בצדדים, אבל זה חייב להתמודד עם הרבה אחרת.

לווה את עיצוב ה-Galaxy S6 נושא אחד את השני מאוד חשוב מכך – את הסוללה אינה ניתנת להסרה. עם קיבולת הודיע ב-4,100 mAh, זה לא אמור להיות בעיה, אם כי. ראיות מגיע הכרטיס לחריץ על המכשיר של צד שמאל, למרות שזה בלתי אפשרי לומר אם זה יהיה שילוב SIM/sd חריץ או אחסון הרחבה לא יהיה תכונה של הערה סדרת יותר, כמו גם.

את מעבד בשורה יפה עם בעבר הראו לכאורה מקרה עבור הערה 5 במונחים של תכונות פריסה. בניגוד מבוגר שמועות הערה 5 לא לבוא עם סוג-C יציאת USB, אבל הזרם המרכזי microUSB 2.0 במקום.

את הכרזה על ה-S-Pen משאיר את הרושם שזה יהיה, אכן, להיות אוטומטי-ejectable, כפי שיש לא נראה שיש מספיק מקום לדחוף את הציפורן שלך שם.

הסרטון מפרט גם את הממדים של הטלפון החכם לשים את זה ב-153.4 x 77.3 x 10.2 מ "מ, אבל אלה 10.2 מ" מ לכלול את המצלמה דבשת. הכישורים שלנו ב photogrammetry הוביל אותנו כדי לחשב את עובי שערה מעל 9 מ " מ, אופייני הערה הסדרה כולה. רוחב, מצד שני, היא בקושי מספיק כדי להתאים את 5.89-מסך אינץ 'עם 2 מ" מ bezels בכל צד.

אתה יכול לבדוק את וידאו עבור עצמך, אבל קח את זה עם עקב המינון של ספקנות, כמו גם המקור לא טוען שזה 100% חוקי.

המקור (צרפתית)

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.