חדש Mate Huawei 8 מעבד להראות מסתורי החיישן בחזית

חדש Mate Huawei 8 מעבד להראות מסתורי החיישן בחזית

אין ספק כי ה – Mate Huawei 8 על החברה של מפת הדרכים, השאלה היחידה היא מתי בדיוק זה הולך להגיע, אפילו יותר-מעניין, איך זה ייראה. הדלפות קודמות הצביעו על " לשעבר עשוי להתרחש בספטמבר ב-IFA, בדיוק כמו קודמו.

באשר החיצוני, כבר ראינו הצצה של מה היה אמר להיות מוקדם יחידה, אבל זה היה מזמן ועכשיו חדש להפוך שופך עוד קצת אור.

התמונה המדוברת, לכאורה מציג את היורשת של ה – Huawei Ascend Mate7 להשלים עם מתכת חדשה רים מסביב, כמו גם כמה אחרים לכאורה שינויים. בעיקר, שם הוא מוזר חיישן מעל את האוזנייה על החלק הקדמי של היחידה.

זה כמובן לא את המצלמה, אשר ניתן לראות בצד שמאל לא נראה כמו פלאש – עם זאת, נקודה נכון של האוזנייה עשוי להיות. זה משאיר אותנו תוהים מה מסתתר מתחת.

אולי זה פשוט קירבה חיישן אור, אבל זה יכול להיות משהו יותר מתקדם. כאמור, לסט הקודם של תמונות יש לנו, להראות די הגדרה אחרת. אולי, העיצוב התפתח מאז שאנחנו יכולים גם לזהות את הכניסה פלאש נעדר על המבוגרים נזילות הדובר מיקום שונה מכל מה שאנחנו רואים עכשיו.

ככל מפרט קדימה, אנו מצפים Mate Huawei 8 לבוא עם גדול 6 אינץ ' תצוגת QHD, 3GB של זיכרון RAM 20MP המצלמה הראשית. בתחילה, את קירין 930 SoC היה רשום במפרט, אך תכניות אולי השתנו, אנחנו יכולים לראות את המותג החדש חייתי קירין 950 שלה עם ארבע Cortex-A53 וארבע Cortex-A72 ליבות, להשלים עם Mali-T880 GPU.

מקור

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.