את מחדש של Microsoft כדי לשחרר עד שישה טלפונים בשנה

את מחדש של Microsoft כדי לשחרר עד שישה טלפונים בשנה

Microsoft עוברת כמה שינויים משמעותיים, החל את כתיבת להוריד את Nokia רכישת ו פיטורי 7,800 עובדים. את מכשירי נוקיה ושירותים עסקיים היה, ללא ספק, כישלון, הפך במהרה לנטל.

השינוי המבני כולל של Microsoft, סגן הנשיא של Windows ושל מכשירי קבוצה טרי מיירסון כדי להפוך את הראש של כל Microsoft מכשירים המחלקה. זה אומר מיקרוסופט מאחדת את Windows, טלפון (Lumia), מחשב לוח (משטח), הקונסולה (Xbox), HoloLens, הלהקה עסקים תחת אחד המכשירים המחלקה. זה אמור לעזור Microsoft תכנות, הנדסה, צוותי עבודה קרוב יותר יותר על מוצרים עתידיים.

Microsoft מנכ " ל Satya Nadella הודיע כל השינויים האלה אתמול, אבל הוא לא לשפוך קצת אור על התוכניות של החברה על בסדרת Lumia. עדיין, בלומברג קיבל טיפ נדיב מ אנונימי של Microsoft המקור, עם קצת חריף פרטים על Lumia תוכניות.

כנראה Microsoft יהיה לוקח בגישה חדשה עם ה-Lumia טלפונים חכמים, דומה במקצת של אפל לשחרר את לוח הזמנים. Microsoft תהיה חלוקת טלפונים בשלוש קטגוריות שונות – הדגל, עסקים וערך. בכל שנה מיקרוסופט תשיק את "אחד או שני מודלים" לכל קטגוריה, מה שהופך לתקופה של עד שישה מכשירים בשנה.

שינויים אלה לא מיידית, כנראה לתוקף בשנה הבאה. מיקרוסופט כבר שחררה שפע של טלפונים השנה, והיא צפויה לחשוף את Windows 10 הדגל בסתיו הזה.

מחלקים את העסק של הטלפון לתוך קטגוריות אלה יעזרו היצרן דגש על תכונות מסוימות ולהעביר ייחודי ומספקים חוויה.

מקור | דרך

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.