ציפורים כועסת 2 סקירה

ציפורים כועסת 2 סקירה

אוהב את זה או שונא את זה, Angry Birds הוא אחד המוצלחים ביותר בסדרת המשחקים של כל הזמנים. מאז 2009, כאשר המשחק הראשון שוחרר ב-iOS, הסדרה יש מורחב חמש עשרה הכותרות על פני פלטפורמות מרובות ולהיות מיליארד דולר הזיכיון.

שש שנים מאז המשחק המקורי שוחרר, Rovio עתה שוחרר ההמשך. בזמן זה אולי נראה צבוע לקרוא לזה ציפורים כועסת 2 בהתחשב כמה משחקים שוחררו מאז המקורי, זה הגיוני אם אתה מחשיב אחרים יותר כמו ספין של מקוריים ולא המשכים. כמו כן, בפעם הראשונה ציפורים כועסת 2 מביא כמה שינויים משמעותיים-ציפור מטיל פעולה כדי להצדיק את המשך תג. אז בוא נסתכל על זה, אז.

בבסיסה, ציפורים כועסת 2 עדיין יש לך לזרוק ציפורים על חזירים בתוך לפרט, אך שביר מבנים. לשבור את המבנים ולהרוג את כל החזירים לפני שאתה מפעיל את הציפורים ואת להשלים את הבמה. תלוי עד כמה הרס לך כי כמה ציפורים אתם משתמשים (כמה שפחות יותר טוב) אתה מקבל ציון מחליט כמה כוכבים שאתה מקבל על הבמה, שלושה הגבוה ביותר.

זה מאוד נפוץ המקורי ציפורים כועסים. עכשיו יש פה דברים חדשים. בניגוד המקורי, עכשיו אתה יכול לבחור איזה ציפור לשימוש. זמין ציפורים מופיעים בתחתית כמו קלפים, אתה יכול להקיש על כל אחד מהם כדי לבחור איזה ציפור אתה חושב יהיה מתאים יותר את המצב במקום להיות תקוע עם שנבחרו מראש ציפור. כמו שאתה משחק, יותר שלבים, יותר ציפורים אינם נעולים.

יחד עם ציפורים, אתה גם לפתוח התקפי זה יכול לשמש כדי ליצור גימור ברמה קלה יותר. הברווז כישוף גשם ברווזים בכל מקום והורס את כל החזירים ברמה זו במהלך אחד. להקפיא את הכישוף הופך את כל המבנים לתוך הקרח, מה שהופך את זה קל עבור כל ציפור כדי להרוס אותם. את הצ ' ילי, כישוף גורם אחד של חזיר להתפוצץ, להרוס כל מה שמסביב. כפי שאתה התקדמות, אתה לפתוח יותר לחשים.

כפי שאתם לגרום להרס, אתם ממלאים את מד בפינה הימנית העליונה. כאשר המד מתמלא, אתה מקבל תוספת כרטיס אקראית, אשר יכול להיות אחד של ציפורים או כישוף. זה למה זה חשוב כדי לגרום הרס רב ככל האפשר, ולא רק להתרכז להרוג את החזירים.

ב-Angry Birds 2, בכל שלב יש מספר רמות בתוך וגימור ברמה אחת מאפשר לך להתקדם הבא, עם שאר הציפורים (בדומה ל-ציפורים כועסים Epic). כאשר אתה לסיים את כל הרמות בתוך הבמה (בדרך כלל 2-4) אתה להתקדם לשלב הבא. חשוב לא להשתמש למעלה כל ציפורים ברמה הראשונה, אז יש לך כמה עזבו את שאר רמות הבמה. אם אתה משתמש את כל הציפורים שלך לפני זה, ואז המשחק נגמר.

כאשר המשחק נגמר, אתה יכול גם לבחור להמשיך על ידי משלם אבני חן, או הפעל מחדש את הבמה. הפעלה מחדש של משתמש אחד של החיים שלך, יש לך רק חמישה חייהם. אם אתה משתמש את כל חייהם יש לך לחכות להם כדי לרענן (la סגה למחוץ ממתקים), או לבלות את אבני חן כדי לקבל חיים נוספים. כפי שאתה יכול לראות, אבני חן הם חשובים במשחק אם אתה חסר סבלנות ולמרות שאתה מקבל אותן מדי פעם כמו שאתה משחק אם אתה רוצה יותר, אתה צריך להשקיע כסף אמיתי, שבו המשחק IAP רכיב מגיע.

הציפורים הן פחות או יותר זהה למקור. יש שבעה מהם, עם רובם חוזרים מן המקורי אבל מוזר הירוק מוחלף עם מטבע כסף אחד, מי במקום לטוס בחזרה כמו בומרנג עף ואז ישר למטה. כל הציפורים משניים התקפות, אפילו אחרת תועלת אדום אחד, שבו אתה יכול להקיש על המסך לפני שהם פוגעים משהו כדי להפעיל את היכולת שלהם, כגון שולח גל הלם על אדום קטן ציפור, מתחלקים לקבוצות של שלושה על אחד כחול, ירי בקו ישר אחד צהוב, הטלת ביצה הפצצה הלבנה, וכו'. זה עושה את המשחק קצת יותר מעניין מאשר פשוט זורק את ציפורים על מבנים, עם קצת תכנון, שימוש חכם ביכולות שלהם, אתה יכול לגרום הרבה יותר חורבן.

ציפורים כועסת 2. סביב 240 השלבים במשחק הנוכחי, עם כל שלב יש מספר רמות מבפנים, כך שאתה יכול לשחק את זה במשך ימים. הם מחולק למספר קטעים לפתוח כמו שאתה משחק, ועוד יתווספו מאוחר יותר. את הדבר על שלבי הפעם הוא שהם שנוצרו באופן אקראי בכל פעם. אם הפעלה מחדש של שלבים , המבנים מקבלים באופן אקראי מחדש, אשר מעולם לא קרה לפני כל משחק ציפורים כועס לפני.

אחרי כמה נורמלי שלבים ישנם קרבות בוס, איפה אתה בעצם צריך ללבוש גדול למדי, חזיר עם בר בריאות, אבל הם לא כל כך קשה, קרבות בוס הם קצת חוזר על עצמו. "לא כל כך קשה" הוא בדרך כלל ישים את כל המשחק עצמו, למרות בשלבים מאוחרים יותר, אתה יכול לנהל את חייהם מהר מאוד. אם אתה לא זהיר מספיק, עם איך אתה משתמש הציפורים. עדיין, זה לא קשה לשרוף כמה עשרות שלבים ביום אחד.

אחרים מאשר תקן שלבים, יש גם בזירה, שבו אתה יכול להמשיך לשחק זמן רב ככל ציפורים האחרונה להשוות את התוצאות הגבוהות שלך עם Facebook חברים.

אני לא מצפה ליותר מידי מהמשחק אבל יצאתי משם מופתע ולא להתבדר. בשלב הזה, רוב האנשים פשוט מתוסכל לראות עוד משחק ציפורים כועס, אבל אם אתה נותן לזה סיכוי, זה דווקא די כיף. הכרטיס החדש מערכת בחירת הציפורים הוא הגדול, שלבים חדשים ואנימציות לעשות את זה מעניין מספיק כדי להמשיך לשחק.

חדש אנימציות לעשות עוזרים הרבה. את הרס יותר בומבסטי מאשר אי פעם, כל דבר שובר ומתפוצץ עם הרבה אנרגיה, עם דברים עפים בכל מקום וחזירים ואבנים להיות מוטל על המסך. יש גם כמה חדשים מכניקה, כגון פרחים תכניס דברים ואז לירוק עם כוח אוהדים לנשוף אוויר לעזור לך מדריך הציפורים סביב, איזה כיף. דברים אחרים כגון שיפור פאראלקס רקע תנועות, השפעות מזג האוויר, וכו'. בשילוב עם פפי מוסיקת רקע חדשה מסלולים באמת לעשות את זה נראה כמו משחק חדש.

למקרה שאתה מצפה לקבל יתברך דיבורים על כך שזה עוד משחק ציפורים כועס ולא שווה את הזמן שלך אני מצטער לאכזב אותך אבל את החדש ציפורים כועסת 2 הוא באמת כיף. כן, כמה ליקוקים אלמנטים כגון מוגבל מתוזמן החיים קצת מעצבן אבל ראיתי גרועים יותר, וזה אף פעם לא ממש הפריע לי יותר מדי. בסך הכל, היה לי המון כיף עם המשחק הזה, אם אתה צריך לעבור כמה זמן זה מומלץ מאוד. כמו כן, זה בחינם אז אתה לא צריך לדאוג לבזבז כסף.

יתרונות: כיף, משחק ממכר, מאות רמות כדי לשחק, חינם

חסרונות: מוגבל גר עם טיימר יכול להיות מטריד

שווה לשחק?: כן

להורדה: iOS • אנדרואיד

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.