הערה סמסונג גלקסי 5 המפרט שדלף, לא microSD

הערה סמסונג גלקסי 5 המפרט שדלף, לא microSD

בולטים leakster @evleaks, אשר רק לפני שעות נתן לנו הצצה של כמה הרשמי תמונות של סמסונג גלקסי 5 ו-Galaxy S6 edge+, יש השיג את הערה 5 המפרט של עכשיו. דברים מסוימים לא מפתיע, אבל אחרים הגילויים יהיה ללא ספק מאכזב יותר מאשר כמה ביניכם.

הערה סמסונג גלקסי 5 יגיע עם 5.66 אינץ ' עם QHD רזולוציה. דור שלישי ברציפות, הערה סדרה לא גדל בגודל, אחרי ה – Galaxy Note 3 הוקמה 5.7 אינץ ' מקום מתוק לפני שנתיים.


המקור טוען כי ה-Note 5 יהיה מופעל על ידי אותו Exynos 7420 ערכת השבבים אנחנו כבר יודעים, מן Galaxy S6, למרות מתעקש שמועות כי מעודן 7422 הגרסה פותחה עבור פאבלט. לא כי 7420 כבר לא הכי מהיר מבצע על השוק כפי שהוא.

עולה בקנה אחד עם שהוקם קונצנזוס, הערה 5 יגיע עם 4GB של זיכרון RAM, אחסון פנימי מצוטט להיות 32GB. עם זאת, אחסון אחרים אופציות אפשריות, או שאנחנו אומרים, זה בלתי נמנע, בהתחשב בכך גלקסי 5 לא מגיע עם חריץ microSD להרחבה. וכל זמן עד שזה יהיה רשמי, מקווה עדיין כי זה לא יכול להיות מקרה, המקור היה ממש על הכסף לעתים קרובות יותר מאשר לא.

בנוסף, @evleaks מגלה כי מצלמה ראשית יהיה 16MP יחידה, אבל אין אישור, אם זה יהיה חדש סמסונג 16MP. חיישן, או Sony-גרם IMX240 למצוא את Galaxy S6. בחזית סמסונג נשארה שמרנית והתקנת מצלמת 5MP היורה, במקום לשחק את selfie מגה פיקסל המשחק.

מה שנשאר ידוע הוא בטוח כדי להתגלות על אוגוסט 13, כאשר ההשקה הרשמית של גלקסי 5 ו-Galaxy S6 edge+ יתקיים.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.