מחירים חדשים השטח על גלקסי S6 ו-S6 edge באירופה

מחירים חדשים השטח על גלקסי S6 ו-S6 edge באירופה

לפני מספר ימים התפשטה השמועה כי סמסונג מתכננת להפחית את המחירים עבור ה – Galaxy S6 ו – S6 edge הולך קדימה. היום דו " ח חדש מהולנד מראה לנו כמה משמעותי האלה קיצוץ מחיר יהיה.

ה-Galaxy S6 עד כה היה מומלץ מחיר של €699 בהולנד בסיס 32GB תצורה. ממחר, כאשר המחירים החדשים מוכנים להיכנס לתוקף, זה יהיה להתחיל רק €599. זה מסודר €100 הפחתה.

אז שוב, אם אתה מעוניין Galaxy S6 edge, אתה יכול לחסוך אפילו יותר לעומת המחיר ההתחלתי שלה. זה יהיה נמכר תמורת €699 אם אתה יכול לחיות עם 32GB של אחסון. זה מן עמודיו €849.

64GB גרסאות של המכשירים שניהם יהיו €100 יותר יקר, אז על גלקסי S6 זה €699, ואילו עבור S6 edge זה מסתכם €799.

מעניין, אנחנו רק לאחרונה שמעתי כי צפויים Galaxy S6 edge+ פאבלט יתחיל ב – €799 עבור 32GB איטרציה. אם זה נכון, אז זה יהיה להשלים את קטן יותר S6 edge בצורה מסודרת, סמסונג בסגל במונחים של תמחור.

ברור S6 ו-S6 edge הם שום דבר, אבל זול גם אחרי המהלך הזה, אבל המחיר חתכים עשוי לעזור סמסונג למכור עוד יחידות בעתיד הקרוב. המחיר טיפה היה ככל הנראה נגרמת על ידי תוצאות הרבעון האחרון שלה, אשר היו מאכזבות בדרכים רבות.

זכור כי בזמן התמחור את המידע שיש לך רק לקרוא על הנראה להיות בתוקף למשך הולנד, ייתכנו וריאציות מרמות אלה במדינות אחרות – אפילו אלה בגוש האירו.

המקור (בגרמנית)

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.