היישומים הטובים ביותר ומשחקים של השבוע

היישומים הטובים ביותר ומשחקים של השבוע

כאן הם הטובים ביותר אפליקציות, משחקים של השבוע.

בוקסר לוח שנה

אתה יכול כבר להיות מודע לקוח הדוא " ל בוקסר עבור אנדרואיד, בקלות אחת הטובות דואר אלקטרוני apps עבור הפלטפורמה. היזם מאחורי האפליקציה עכשיו פרסמה לוח שנה חדש אפליקציה. בדיוק כמו בוקסר בוקסר, לוח שנה יש נקי, ממשק אטרקטיבי, עם תכונות כמו תמיכה ב-Gmail ו-Exchange לוחות שנה, מספר תצוגות לוח-השנה, כולל יום, שבוע, סדר יום, תצוגת חודש על טבליות, תשלח תכונת זמינות אם אתה משתמש בוקסר דוא " ל app, בורר תאריכים, ועוד.

עלות: חינם

להורדה: אנדרואיד

יאהו Livetext

Livetext מעניין אפליקציה חדשה שבו אתה צ ' אט עם החברים שלך באמצעות טקסט, אבל יכול לראות את הווידאו של אותם בזמן ההקלדה. וידאו מושתק אז הדרך היחידה לתקשר היא באמצעות הקלדת אבל אתה יכול לראות מה החברים שלך עושה, התגובות שלהם בזמן אמת. אולי לא כוס התה של כולם, אבל מעניין בכל זאת.

עלות: חינם

להורדה: iOS • אנדרואיד

פוקוס

פוקוס תמונה לגלריה האפליקציה על ידי פרנסיסקו פרנקו, היוצר של פרנקו קרנל. יש האפליקציה נקי ומסודר UI עם לקטגוריות להציג את זה, להראות את תוכן התיקייה במסך הראשי ואתה יכול לגלול הצידה כדי לראות את כולם. היישום תומך גם קל תיוג לשמור את התמונות שלך מאורגן, ערבוביה חינם מציג תמונה, סיסמא מוגנת תמונות, מפורטת EXIF viewer.

עלות: חינם

להורדה: אנדרואיד

מטבעות

פרוטות היא פשוטה ויפה מנהל הכספים שמסייע לך לעקוב אחר ההוצאות שלך ללא כל סיבוכים. אתה יכול מהר מאוד קלט את ההוצאות שלך או דרך הטלפון או דרך אפל שעונים רכיב ואז הוא יזכור אותם בשבילך ולעזור לך לדבוק התקציב החודשי שלך.

מחיר: $3.99

להורדה: iOS

Monospace סופר

Monospace הוא מינימלי כותב app עבור אנדרואיד, אשר מסיר את כל הסחות הדעת ומאפשר לך להתמקד הכתיבה שלך. יש האפליקציה סטארק לבן על אפור או שחור על לבן UI אפשרויות, מינימלית עיצוב סגנונות כדי לשמור על דברים פשוטים. Monospace תומך Dropbox כדי לסנכרן בין מכשירים. האפליקציה נמצאת כרגע בשלבי בטא.

עלות: חינם

להורדה: אנדרואיד

ציפורים כועסת 2

כל מה שהיה צריך להיאמר על ציפורים כועסת 2 הוא כבר הנרחב שלנו סקירה של המשחק כאן. אם אתה עדיין צריך יותר משכנע, הוא בקלות את המשחק הטוב ביותר בסדרה עד כה, עשוי לגרום לך מעריץ של הסדרה שוב.

עלות: חינם

להורדה: iOS • אנדרואיד

יום ביער.

יום ביער של כיפה אדומה, סיפור, כפי שהיא מנסה לברוח את הזאב הגדול והרע, ללכת בבטחה אל הבית של סבתא. אתה צריך לפתור אריח פאזלים לעשות מסלול אדום כדי להגיע הבית של סבתא תוך הימנעות זאב ומכשולים אחרים כדי להשלים את הרמה.

עלות: $4.99

להורדה: iOS • אנדרואיד

מבצע דרקולה

מבצע דרקולה הוא מלמעלה למטה היורה שבו אתה מטיס כלי טיס, הימנעות מיליארד כדורים עפים העבר אותך בכל שנייה בעת הירי למטה אויבים, להפיל הבוסים מסיבית. המשחק הוא דומה סקיי חיל אז אם אתה כבר שיחק שתהיה כאן כמו בבית.

מחיר: $5.99

להורדה: iOS

קרב גולף

קרב גולף הוא משחק גולף פשוט שבו אתה משחק נגד השעון או את החבר שלך לעשות חורים רבים ככל שאתה יכול. פשוט, אבל מאוד ממכר.

עלות: חינם

להורדה: iOS • אנדרואיד

Share this Post!

About the Author : alex

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.