מהדורה מוגבלת Mondaine Helvetica 1 smartwach כעת עבור הזמנה מראש

מהדורה מוגבלת Mondaine Helvetica 1 smartwach כעת עבור הזמנה מראש

אוהדים של שעונים שווייצרי אולי היה קצת מודאג לגבי שעונים חכמים מאז הם בעיקר להתמקד דיגיטלית הצד של דברים. את Withings Activite היה צעד יותר אנלוגי מימד (עם הנחשק "שוויצרי עשה" תווית), אבל עכשיו יש יותר אפשרויות עם Mondaine Helvetica 1.

Mondaine מאחורי האייקונים הרכבת שוויצרי שעון, אבל Helvetica 1 עיצוב שונה. יש לו נירוסטה מוברש מעטפת (44mm), ספיר קריסטל אמיתית צמיד עור (20 מ " מ רחב על זיז). זה עמיד במים עד 30 / 100ft / 3atm.

השעון כולל קוורץ תנועה את MotionX מעקב אחר פעילות עם שינה חכם האזעקה. השעון עוקב אחר היומי צעדים, מרחק נסע וקלוריות שנשרפו, הפנימי חיוג מציג את ההתקדמות שלך. את Helvetica 1 גם מסלולים שינה (רק לשים אותו מתחת לכרית שלך, זה יהיה להקליט שינה עמוקה, שינה קלה ומתעורר פעמים). האזעקה יכולה להעיר אותך במהלך הקל שלב של מחזור שינה נתון בחלון את התוצאות הטובות ביותר.

אתה צריך אנדרואיד 4.4+ או iOS 8+ טלפון חכם לנהל את התנועה X-app. ואל תדאג לגבי חיי סוללה – שלא כמו אחרים שעונים חכמים (אפילו Withings), Mondaine Helvetica 1 טוב 2+ שנות חיי הסוללה.
אתה יכול להזמין מראש עכשיו, אם אתה עושה את זה על ידי ב-6 בספטמבר תקבל הנחה של 100 דולר את מחיר רגיל של $950. רק ב-1957 שעונים ייעשה עם "1 1957" חרוט אדום בצד של השעון.

מקור

Share this Post!

About the Author : spinlock

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.